Bölgesel zayıflama nasıl yapılır? bölgesel zayıflama nasıl olur teknikleri nelerdir haraketle zayıflamak istiyorum diyenler için
Bölgesel zayıflama nasıl sağlanır yöntemleri nedir? bu konular hakkında bilgi vereceğiz, kadınlarımızın büyük sıkıntılarından basen baldır, bacak zayıflatmak oldukça zor gelebilmektedir. Vucudumuzun değişik bölgelerini nasıl zayıflatabiliriz? bazen vucutta orantılı olmayan bölgeler için devamlı yapıldığı zaman hareket eden bölgelerde zayıflama görünür. Kısmende olsa işe yarayabilmektedir daha detaylı öğrenmek için sizlere güzel bir yazı hazırladık.


Özellikle öncesinde vücudunuz üzerinde yapacağınız tüm çalışmaların zaman gerektirdiğini, sabır ve istikrarın önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Kalça kaslarını her gün çalıştırın. Sonunda istediğiniz duruma geldiğini göreceksiniz.
Bu konuda en garantili yöntem merdiven çıkmaktır. Asansörleri ve yürüyen merdivenleri unutun. Step yapmak da aynı derecede başarılı sonuç verecektir.

Televizyon seyrederken bile kalçalarınızı çalıştırabilirsiniz. Bunun için oturduğunuz veya uzandığınız yerde, poponuzu sıkıp gevşetin. Bu sırada karnınız içeride, omuzlarınız geride olsun.
Merdiven aralıkları az olduğunda ikişer ikişer çıkmak daha faydalıdır, bu işlemi yaparken, kalçanızdan kuvvet alın. Çoğunlukla çocukların ayağında gördüğünüz patenlerin, sizin için muhteşem olacağını biliyor muydunuz? Paten kayarak sadece kilo vermez, bacak ve karın kaslarını da çalıştırırsınız.


Sarkık Kollar için bölgesel zayıflama sistemi

Kollarınızı eski gergin günlerine döndürmek istiyorsanız, biseps ve triseps kaslarını çalıştırmalısınız. İki elinize su dolu şişeleri alın. Kollarınızı önde birleştirin.

Ellerinizin üstü yere baksın. Kolunuzu yavaş yavaş kaldırın ve indirin.
Diğer bir egzersiz için, ağırlığı bir elinize alın. Bu elinizi önce yukarı doğru gerin, sonra başınızın arkasına, ensenize doğru uzatın. Bunu günde 12 defa yapın. Kelebek ve kurbağalama yüzmek, orantılı kollara ve kol kaslarına sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, evde duvarın karşısına geçip, iki elinizle duvarı itmeye çalışın. Böylece kol kaslarınız fazlasıyla çalışacaktır.
Bölgesel zayıflama nasıl yapılır?
Bacaklar için bölgesel zayıflama
Bacaklarınızı inceltmenin en pratik yollarından biri bisiklete binmektir. Bisiklete binmek, aynı zamanda yağ yakmak ve kalp kaslarını çalıştırmak için de önemlidir. Düz bir parkur yerine, eğimli yolları tercih ederseniz, daha fazla yakarsınız, ve o denli kilolardan arınırsınız.

Eğer sokakta bisiklete binme şansınız yoksa, evde binilen bisikletlerden alabilir veya yakınınızda bir spor salonunda bu egzersizi yapabilirsiniz bölgesel zayıflama konusunda umarım faydalı bir bilgi olmuştur.

Bölgesel zayıflama tedavileri hakkında birde video izleyebilirsiniz