Bitkisel zayıflamanın zararları nelerdir? bitkisel ürünlerin zararları ve yan etkileri nedir
Bitkisel hapların zararları, bazen kimyasal olarak zayıflamayı tercih etmeyen bizler doğal olarak bitkisel ürünlerle zayıflama yoluna gideriz peki bunlar nekadar sağlıklı? tabiki bilmiyoruz bunun için sizlere güzel bir makale sunmak istedik. Elbetteki doğru orantılı doktor diyetisyenler sizleri daha doğru yönlendirecektir.

Bitkisel zayıflama zararları

Sayın karasu, bitkisel destekleyicilerin herkes için uygun olup olmadığının bilimsel olarak tespit edilmiş ve güvenilirlliğin ispatlanmış olması gerektiğini önemle belirterek, özellikle zayıflatma amacıyla kullanılan ürünlerin iştah kesici ilaç olarak kullanılan çok sayıda etkili maddeyi içerebildiğini ve bunun insan sağlığı açısından çok tehlikeli olduğunu sözlerine ekledi.

Normal zayıflama amaçlı kullanılan ürünlerin “bitkisel kökenli ilaç” olmadığına işaret eden Karasu, “Sentetik, bitkisel, hayvansal ya da mantarlardan elde edilen etken maddenin ilaç olabilmesi için belli standartlar gerekir. Belli miktardaki bitkisel ekstreyi içeren herhangi karışımın ilaç olabilmesi için faz deneylerinin tamamlanmış olması şarttır” diye sözlerini bitirdi.

Bitkisel zayıflama zararları

Ntv haberde çıkan bitkisel zayıflamak ile ilgili haber videomuz