Bel inceltme haraketleri bel inceltme egzersizleri belimi nasıl inceltebilirim? belimin ince olması için yapmam gerekenler nelerdir?
Belinizi düzgün bir yapıya sokmak için haraket bel sporu yapmanız gerekmekte, günlük ama hergün bunları yaparsanız beliniz istediğiniz ölçülere düşebilir, sağlığına önem verenlere şiddetle tavsiye ederim.
Bel inceltme haraketleri Bel inceltme haraketleri
Kalça karın ve bel bölgesinde depolanan fazla kilolar ve yağlar ancak ve ancak egzersiz ve spor hreketleri ile ve diyet eşliğinde kalıcı olarak eritilirler. Her ne kadar kalça ve bel yağlarının egzersiz olmadan eritilmesi ve bölgesel incelme mümkün olsa da karın ve bel kaslarının egzersizler ile uyarılması durumunda bu verilen kilolar uzun süre geri alınmamaktadır.

Bel ve kalça inceltme teknikleri zayıflama hareketleri içerisinde en etkilisi resimde de gördüğünüz üzere yana esneme hareketleridir. Bunu günlük düzeni olarak 20 dk kadar yaptığınızda abdominal kalça kaslarının güçlendiğini ve belinizin incelerek sert bir yapı aldığını göreceksiniz. Bu tür hareketlerin hamilelik öncesinde uygulanmasında da büyük yararlar vardır. Karın güçlendirme ve göbek eritme hareketleri içerisinde ise torso twists adı verilen ve bir değnek vasıyasıyla sağa ve sola gerinerek karın kaslarının tonusunu artırmayı çalışan egzersiz sistemini uygulayabilir formda ve ince belli biri olarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bel inceltme haraketleri anlatımlı video izle