Siri Chevroletin Yeni Arabası, Siri Chevrolet Otomobil Özellikleri, Siri Chevrolet Fiyatı, Siri Chevrolet Ikinci El Fiyatı, Dünyaca ünlü marka yapmış chevrolet nerdeyse haftada yada ayda bir yeni modelleriyle kullanıcıya hitap etmekte şimdide bayanlara özel aracıyla onları sevindirmeyi planlamış görünüyor bu arabanın video anlatımlı videosuna bakarak inceleyelim.

Siri Chevroletin Yeni Arabası

Chevrolet 2013 yılı başında çıkaracağı Spark ve Sonic modellerine Appleın sesli asistanı Siriyi yerleştirerek sektördeki rekabeti bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor..

Steve Jobsun iCar hayalleri ile ilgili iddialar efsane olarak kalsa da Chevroletin yeni modelleri ile bu hayal gerçeğe bir adım daha yaklaşacak gibi görünüyor..

Sürücüle bu sistem ile iTunes kütüphanelerindeki müzikleri çalma mesaj oluşturup gelen mesajları dinleme gibi bir çok eylemi gerçekleştirebilecek..

iPhone 4S ve iPhone 5 sahiplerinin kullabileceği bu sistem ile Siri Chevrolet MyLink sistemi ile birlikte çalışıyor.. Böylece sürücüler Siriyi kullanmak istediklerinde Home tuşuna uzunca basmaya gerek duymadan sadece direksiyon üzerine yerleştrimiş tuşu kullanacaklar..

Siri Chevroletin Yeni Arabası

BMW ve Honda gibi diğer üreticiler de Siri entegrasyonunu duyurdular ama General Motors bu sistemi ilk olarak Şehir Otomobillerine small cars yerleştirerek bir farklılık yaratmaya çalışıyor..

Ayrıca sürücünün dikkatinin dağılma riskini en aza indirmeyi amaçlayan bu sistem 'Eyes Free' modunda çalışacak.. Bu da demek oluyorki Siriyi kullandığınız zaman iPhone'un ekranı açılmayacak.. Ayrıca Siri'nin internet sitesi açmasını gerektiren sorular gibi kompleks komutlar da bu sistem de kullanılmayacak..