Samsung EX2F Yeni Fotoğraf Makinası, Samsung EX2F Fiyatı Ne Kadar, Samsung EX2F Fotoğraf Makinesi Özellikleri, Donanımsal Parçaları, Ataklarını hala sürdüren ekran ve monitör ve cep telefonlarından sonra bir çok sektörde kendini iyice marka haline getirmeyi başaran samsungun şimdilerde yeni resim çekme ve hd videolarda kaydedebileceğiniz makinesini almak veya kullanmak istermiydiniz.

Resim Görüntüsü:
Samsung EX2F Yeni Fotoğraf Makinesi

Samsung EX2F Teknik özellikleri Tanıyalım;
12..4 Megapiksel çözünürlük
CMOS sensör
f1..4 diyafram
24-80 mm Schneider-KREUZNACH objektif
3..3X optik zoom
3 inç AMOLED döndürülebilir ekran
Maksimum ISO 12800
P S A ve M çekim modlarına ek olarak hazır çekim modları
1920x1080 piksel Full HD video kaydı
Kablosuz ağlara bağlanabilme
Çeşitli çekim efektleri
SD SDHC ve SDXC uyumlu bellek yuvası
HDMI çıkışı
ND filtre özelliği
Ek akseuar ile harici mikrofon bağlama EM10
Panorama özelliği
Hazır video hazırlama fonksiyonu
CIPA standratlarına göre 240 kare
KDV dahil 1399 TL
.


Dönebilen Ekran Başlığı
EX2F döndürülebilir 3 inçl AMOLED bir ekran donatılmış.. Zaten cihazda optik ya da dijital vizör bulunmuyor.. Ekranın döndürülebiliyor olması önemli.. Özellikle zor kadrajlarda işe yaramakta....

ND Filtreye Sahip
Cihazda profesyonel ürünlerde standart olarak bulunmayan ND yani Natural Density filtresi mevcut.. Samsung bunu menüden açıp kapatıbileceğiniz bir özellik olarak tasarlamış.. Bu sayede özellikel gündüz uzun pozlamalı fotoğraflar çekebiliyorsunuz..

Samsung EX2F Yeni Fotoğraf Makinesi

HD Ekran Muhteşem Resimler Çekebilme Özelliği
Çözünürlük konusunda 12..4 Megapiksel değerini sunan fotoğraf makinesinin en dikkat çeken yönü f1..4 diyaframı.. Eskiden Kodak ürünlerinde de gördüğümüz Schneider-KREUZNACH tarafından üretilmiş bu objektif fotoğraf kalitesine ciddi anlamda katkı sağlıyor.. Az ışıklı ortamlarda rahat bir kullanım sunan fotoğraf makinesi döndürülebilir 3 inçlik AMOLED bir ekranla donatılmış..

Cebinizde Taşıyabileceksiniz
Sonuç olarak özellikle bilgili amatör kullanıcılara hitap eden EX2F yanında ikinci fotoğraf makinesi olarak küçük bir cihaz taşımak isteyen profesyonellerin de ihtiyacını karşılayabilir..

Kablosuz Wifi Ağlarına Bağlanma
Hazır çekim modlarının yanısıra P S A ve M modlarını da destekleyen EX2F 1920x1080 piksel Full HD video kayıt teknolojisine sahip.. Kablosuz ağlara da bağlanabilen üründe bu teknolojinin farklı kullanım özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz..Şablon Filtreler Hazır
Daha önce başka Samsung ürünlerinde de karşımıza çıkan filtrelerde eğlenceli sonuçlar alabileceğiniz fotoğraflar çekebiliyorsunuz.. İşin eğlenceli kısmını oluşturan bu filtreler fotoğraflara renk katıyor.. Daha ne olsun adamlar fazlasıyla yapmış tbr ediyoruz kendilerini.