Sponsored ADS

Robot Eşek Icat Edildi

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Robot Eşek Icat Edildi, Robot Eşek Görüntüleri, Robot Eşek Resimleri Videosu, Yabancıların herşeye karşı olan merakını bilirsiniz araştırmacı adamlar artık canlı yerine örneğin yük taşımak için yaptıkları misterler piyasaya çıkacak belki bu biraz amatörce bir icad olmuş ama yinede güzel birşeyleri yapmak kurmak.

  İsim: robot-esek-resmi.jpg
Görüntüleme: 219
Büyüklük: 3.6 KB (Kilobyte)

  Otonom bir sistem olarak tasarlanan robot ile hazırlanmış özel bir video da bulunuyor.. Bu videoda robot bir kullanıcıyı takip ediyor ve o nereye giderse peşinden gidebiliyor.. Halen askeri birimler tarafından test edilen robotun 2014 yılında seri üretime geçirilmesi bekleniyor..

  Robot teknolojilerinin hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde her geçen gün farklı çalışmalar yapılıyor.. Bunlardan biri olan ve DARPA tarafından geliştirilen LS3 kodlu robot eşek görenleri şaşırtıyor..

  Bugünlerde LS3 kodlu yeni bir çalışmaya imza atan kurum robotik sistemler üzerinde çalışıyor.. Bu sistemlerin en büyük sorunu olan engelleri aşma bir kişi takip etme farklı doğa koşullarında hareket edebilme ve düştüğünde ayağa kalkabilme konularına çözüm bulunmuş.. Eşek benzeri robot 180 Kg kadar yük de taşıyabiliyor..

  Lafı fazla uzatmadan sizi LS3 robot eşeğin videosu ile baş başa bırakalım..
  ABDnin en ünlü araştırma birimlerinden olan ve askeri birimlere bağlı çalışan DARPA Defence Advanced Research Projects Agency yenililikçe teknolojilere öncü olmasıyla biliniyor.. İnternetin ilk adımları yine DARPA bünyesinde atılmış burada filizlenen internet fikri hızla tüm dünyaya yayılmıştı..

  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Administrator WAdmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Kasım 2012
  Yaş
  39
  Mesajlar
  600


  Sponsor reklamlar


  Adamlar neler yapıyo ya robot takla attı sonra düzeldi eşekten düşen adam gibi kalktı ayağa bekledi saf saf koptum orda.
  Cesurun bakışı korkağın kılıcından daha keskindir!

+ Cevap Ver

 • Robot Eşek Icat Edildi Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 1 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Ankarada Deniz Varmı var yok?


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz