Panasonic SC-BTT195EPK Ev Sinema Sistemi Çıktı, Panasonic SC-BTT195EPK Cihazı Yeni DVD CD Mpevgat Çalar, Teknoloji üzerine herşey baştan aşağı yine yenilendi en yeni versyonuyla piyasaya çıkan ev müzik ve cinema sisteminin özelliklerini saymakla bitmez işte o konuya dair en son gelişmeler.

Panasonic SC-BTT195EPK Ev Sinema Sistemi Skypeye Giriş Yapabiliyorsunuz

Blu ray sistemine USBden bağlanan ve ek olarak satılan bir kamera ile sevdiklerinizle Skype üzerinden videolu sohbetler yapabiliyorsunuz.

Üründe bulunan dahili kart okuyucu ile bellek kartlarını da doğrudan okuyabiliyor. Bu sayede fotoğraf makinesi video kamera ve benzeri cihazlardaki bellek kartlarının içindeki dosyaları da okuyabiliyorsunuz.

Sonuç olarak evde sinema keyfi için tasarlanan ses sistemi beklentileri fazlasıyla karşılıyor.
İnternete Sorunsuz ve Hızlı Bağlantısıda bulunmakta: Ethernet ve kablosuz ağ bağlantısı ile internete de bağlanabilen ürün televizyonunuzu akıllı hale de getiriyor. Panasonicin VIERA Connect ismini verdiği uygulama mağazası ile Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara bağlanabiliyorsunuz.

Panasonicin SC-BTT195EPK kodlu modeli de işte böyle bir ürün. Çevresel ses efekti verebilen cihaz Blu-ray diski ile multimedya konusundaki bütün ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Maksimum ses çıkışı 1000 Watt olan cihaz hoparlör sistemi ve Blu-ray oynatıcıdan oluşuyor.


2 veya 3 Boyut Görüntü

Blu-ray oynatıcıya sahip olan cihaz 2 boyutlu görüntüleri üçüncü boyuta çevirebiliyor. Ayrıca orijinal 3 boyutlu dosyaları da oynatma özelliğine sahip. Üründe bulunan Cinema Surround Plus özelliği ile 5.1 kanal ses desteği sunuluyor. Ayrıca 3 boyutlu hoparlör sistemi ile 25 adet sanal hoparlör etkisi de oluşturulabiliyor. Sinema sistemi Youtube Dailymotion gibi web içeriklerini de 3Dye çevirim özelliğine sahip bu da kullanıcılara çok zengin bir 3D içerik sağlıyor.


Flash Bellek USB Full Desteği

Bu tip ürünlerde standart haline gelen DLNA ve USB üzerinden fotoğraf video ve müzik dosyalarını oynatma özelliği cihazda standart olarak bulunuyor. Bu sayede arşivinizdeki multimedya dosyalarınızı da oynatabiliyorsunuz


ÖZELLIKLERI

Ses gücü: Maksimum 1000 Watt
3 Boyut desteği: Var
Blu-ray oynatıcı: Var
Format desteği: MP3 JPEG MKV Avi DivX FLAC MPO
5.1 Ses Desteği: Var
Ek özellik: USB bağlantısı Wi-Fi Ethernet SD bellek kartı yuvası DLNA iPod/iPhone desteği
KDV Dahil 849 TL