Facebook Fotoğrafları Video Yapma, Fotoğraf to Video, Fotoğrafları Videoya Dönüştürme

Facebook
fotoğraflarınızı videolu slayt gösterilerine dönüştürmenizi sağlayan uygulama Animoto, yeni bir işlevle gücüne güç kattı: "Best of" işlevi ile Animoto, profilinizdeki yılın en popüler fotoğraflarınızı temel alan videolar oluşturabiliyor.

Facebooktaki Fotoğraflarınızı Video ya Dönüştürün

Facebook'un Open Graph özelliklerinden faydalanan işlev, fotoğrafları onlara yapılan yorum, beğenme ve etiketlenen kişi sayısına göre alıp almayacağına karar verme yeteneğine sahip. Hazırlanan videolar müzik ve çeşitli metin içerebiliyor. Animoto CEO'su Brad Jefferson, sonuç olarak 2012'ye ait en hatırlamaya değer anlardan oluşan bir video ortaya çıkardıklarını belirtiyor
.

Facebook da daha önce Timeline Movie Maker adında benzer bir uygulama yayınlamış, Ancak Timeline uygulaması daha sinematik bir video ortaya çıkarsa da onu metinlerle özelleştiremiyordunuz.

Merkezi New York'da bulunan Animato'nun 60 çalışanı bulunuyor ve 2006'dan bu yana 30 milyon video oluşturmuş. Hizmet ile 30 saniyelik videoları ücretsiz oluşturmanız mümkün. Daha uzun videolar için bir üyelik ücreti ödemeniz gerekiyor.