Sponsored ADS

Call Of Duty Black Ops 2

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Call Of Duty Black Ops 2 fulloyun indir, Call Of Duty Black Ops 2 Kurulumu Nasıl Yapılır, Call Of Duty Black Ops 2 Hileleri Nelerdir, Bf oyununun üzerine devamlı yeni oyunlarını sürdüren firmanın en şahane oyunlarından biriside bu olsa gerek kullanıcı ve müşteri potansiyeliyle her yaştan insana hitap etmeyi sürdürmekteler. Oyunu Multiplayer olarak isterseniz SinglePlayer olarak sürdürebiliyorsunuz oynayabilirsiniz amaç her yönden v her şekilde güzel zaman geçirip düşmanları yok etmek fakat şunuda diyecek olursak Toplu halde multiplayer olarak oynadığınızda oyunun daha zor olduğunu göreceksiniz Call Of Duty Black Ops 2 oyunu Crack Key Şifresi bazı sitelerde veriliyor ama tabi buda izinsiz kullanmaya girer biz bunu asla desteklemiyoruz.! Oyüzden siz gidip oyunun şirketinin yasal olarak sattığı ücretli DVD'leri alarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.


  Call Of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

  Windows 7 edison profesyonel windows Vista SP2 or
  CPU: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
  Memory: 2GB for 32-bit OS or 4GB for 64-bit OS
  Gnomes: Four hardened micro-gnomes with front line combat experience
  Video Card: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB
  HDD: 12 GB  Call Of Duty Black Ops 2 Detaylı Anlatım

  Treyarch şirketinin ygörevlilerinin belirttiğine göre, her ne kadar gelecekteki bir zaman diliminde yer alsak da, her şey insan iradesiyle işliyor. Yeni yapımda birçok gelişmiş silah, araçlar ve robotlar var, ancak hepsinin kontrolü insan elinde ve bir insan, her şeyi iyiye çevirebileceği gibi, tersini de yapılabilir.

  Raul Menendez, Treyarchın tabiriyle oyundaki En Kötünün kendisi! Ne bir robot ne de bir silah, sadece bir insan!
  Bu açıklamanın ardından, klasik sıcak çatışmaların da yine Black Ops 2'de en çok tercih edilecek mücadele yöntemi olduğunun altı çiziliyor. Heyecanı yüksek savaşlar, eklenen robot ve gelişmiş araçlarla farklı boyutlara taşınabilecek. Tabii işin bir de multiplayer kısmı var.

  Call Of Duty Black Ops 2

  Treyarchın yöneticisi Mark Lamia, multiplayer modlara eklenen yeni silahlar ve kullanabileceğimiz çeşitli araçlardan söz ediyor. Belki bir hava bombardımanı, belki helikopterden ölüm kusan MiniGun, belki de bir jet uçağı. İster misiniz o uçağı kullanabilelim? Neden olmasın! Multiplayer'a eklenen yeni silahlar olarak Type 95 ve KSG gibi isimler geçiyor.


  Farklı olarak oyunu dengeleme sisteminin sıfırlandığı ve tüm detayların yeniden hazırlandığı da söyleniyor.Tabii eklenecek yeni perk'leri de unutmamak gerekiyor. Bunlardan bazıları ortaya çıktı bile. Aynı anda iki bıçak taşıyabileceğimiz Bladesman, kurşunların vereceği hasarı artırabileceğimiz Deep Impact, ölü taklidi yapabileceğimiz Escape Artist, düşman tarafında dostmuş gibi kendimizi gösterebileceğimiz Spy özelliklere sahip olabileceğiz. Last Stand modunun da geri döneceği söyleniyor. Dikkat çekici bir diğer konu ise, düşman ekipmanlarını özel cihazlarla hack edip, bozabileceğimiz gerçeği.


  Ayrıca Farklı olarak söz edilerek konuşulan konuda hile ile alakalı. Özellikle Elite servisinin gelmesinin ardından düzenli bir topluluk oluşturulduğu söylenebilir konsollarda, ancak PC için henüz böyle bir çalışmanın olup olmayacağı belli değildir.


  Call Of Duty Black Ops 2 Oyun Görseli ve Resimleri

  Call Of Duty Black Ops 2

  Call Of Duty Black Ops 2

  Call Of Duty Black Ops 2

  Call Of Duty Black Ops 2


  Call Of Duty Black Ops 2 Oyun Videosu seyret


  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Yeni YazSana Üyesi Mehmet356 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Temmuz 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  32


  Sponsor reklamlar


  Sağlam oyun olmuş teşekkürler

+ Cevap Ver

 • Call Of Duty Black Ops 2 Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz