Assassin's Creed 3 Oyun Tanıtımı, Assassin's Creed III Sistem Gereksinimleri, Assassin's Creed 3 Videosu izle, Amerikanın ülke olmasını sağlayan acımasız savaşın ta gerçeğidir belkide bu game ama belkide biraz abartılma savaş olduğu anlatılmaktadır birbirini yiyen karşı taraflar can alma mücadelesinde kimseyi es geçmeden öldürüyorlar. Oyun yapımcısı Ubisoftun yaptığı açıklamaya göre oynadığımız kişinin adı Connor. Yarı yerli yarı ingiliz bir kişiliğimiz var. Amerikanın özgürlüğünü getiren savaşta yazsana.net kendimizin ve ne olduğunu bilmediğimiz talihsiz olaylar sonucu üyesi olduğumuz Assassin örgütünün çıkarı için iki taraf için de çalışıyoruz. Assassin's Creed 3 oyunu indirmek için partileri iyi takip etmeniz gerekir


Oyunda büyük büyük orduların savaşı var ve oyunda gerçekten o orduların içinde savaşacakmışız. Görüldüğü üzere Connor ilerlerken ağaçları kullanıyor. Ve etrafımız karlı bunu da Ubisofta sorduk. Mevsimlerin olacağını ve mevsimlere göre vahşi hayvan ların yaşayışlarının değişeceğini söylediler.Yani yazın etrafta dolaşan bir ayı görebiliriz fakat kışın sadece inlerinde uyuyanları görebileceğiz.

Assassin's Creed 3 Oyun Tanıtımı

ubisoft dediklerini yapmış sözünü tutmuş gibi gözüküyor çünkü ac3 serinin en iyisi olacak demişlerdi. Gözlemlediğim en önemli özellik çift el özelliği. Mesela bir elinizle "balta" nızı kullanırken, diğer elinizle bıçak gibi kullanabildiğiniz "yerinden çıkabilen" hidden bladeinizi kullanabilirsiniz. Bu size kalmış bir şey. Ama ben, özellikle de "hayvan avlamak" için "yay ve ok" umu kullanacağıma eminim. Fakat bıçakla avlanmış bir hayvan, okla avlanmıştan daha çok para ediyor bunu unutma derim.

Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 veya 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ veya daha iyisi
Ekran Kartı: Shader Model 4.0 destekli DirectX 9.0c uyumlu 512 MB'lık veya daha iyisi
Bellek: 2 GB (4 GB tavsiye edilir.)
Boş disk alanı: 17 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
Multiplayer: 256 kbps veya daha hızlı geniş bant bağlantısı
Assassin's Creed 3 Desteklenen Ekran Kartları:
AMD Radeon HD 3870 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 serisi veya daha iyisi
NVIDIA GeForce 8600 GT / 9 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 serisi


Assassin's Creed 3 Oyundan Poster Resimleri
Assassin's Creed 3 Oyun Tanıtımı

Assassin's Creed 3 Full Videosu