Acer Windows 8 Ucuz Tablet Çıkıyor, Acer Windows 8 Teknik Özellikleri, Acer Windows Tablet Fiyatları, Uzun süredir herkezin neredeyse elinde bir büyük telefon görüyosunuzdur laptop fiyatını dibe vurdular resmen bu cihazlar çıkalı kimse diz üstü bilgisayar kullanmaz oldu vardır belki ama çok az denecek kadar az pc piyasasını alt üst eden bu makinelere yenileri eklenirken şimdide herkezin kolaylıkla alabileceği el tabletleri sahiplerine gideceği günü sabırsızlıkla bekliyor.

Acer Ucuz Tablet Resimleri
Acer Windows 8 Ucuz Tablet Çıkıyor

Acerin yeni nesil Windows 8 tabletler dışında 1..2 GHz çift işlemci ve 1024 x 600 çözünürlüklü ekrana sahip bir Android tablet üzerinde de çalışmakta olduğu alınan duyumlar arasında.. Gelişmekte olan pazarlar için özel üretileceği söylenen tabletin fiyatınınsa 99 dolar olacağı söyleniyor..

Acer Windows 8 Ucuz Tablet Çıkıyor
Acerın Intel Clover Trail Atom serisi çiplerin yeni nesli işlemciye sahip Iconia W510 Windows 8 tableti şu an yaklaşık 500 dolara satılıyor.. Ama tabletin piyasada kolay kolay bulunmadığına dair haberler de az değil. Bunun nedeni sevkiyatın az sayıda yapılması olarak gösteriliyor.. Acer ise daha ucuz modellerle daha fazla satış yapmanın peşinde olabilir..Wall Street Journalın ismini vermediği kaynaklara dayandırdığı haberine göre Acer 2013 başlarında mevcut Acer Windows 8 tabletlerden çok daha ucuz modelleri piyasaya sürecek sanırım..


Acer Tablet Video Tanıtımı: