1-Küçük Şey Yoktur : Yazarı: Kemal URAL Baskı Yılı: 2012 Yayın Evi: Şule Yayınları Sayfa: 439

Her bir sayfası, sizi bir yere götüren, bir yerden geri döndüren, yeni şeyler keşfettiren, bildiğiniz bir yere yeniden gitmişsiniz hissini veren bir kitap " Küçük Şey Yoktur" yazarının otuzyılda tamamlayabildiği olağanüstü bir yolculuğa çıkaran kitap.Daha sayamadığımız bir sürü yanlarıyla siz okurları çağırıyor.

En Son Çıkan Kitaplar

2-Bir'in Sırrı: Yazarı: Kemal URAL Baskı Yılı: 2012 Yayın Evi: Şule Yayınları Sayfa: 523

Kemal URAL "Bir'in Sırrın'nda" İnsanın inançları hakkındaki tereddütlerini karşılıyor.Kitapda insanın karşısına çıkan bir soru hakkında kesin cevap vermeyip, insanın bu soru karşısında elinde olan imkanlarını nasıl kullanabileceği açıklanıyor.

En Son Çıkan Kitaplar

3-Apo'yla Son Tango: Yazarı: Nur BATUR Baskı Yılı: 2012 Yayın Evi: Turkuvaz Yayıncılık Sayfa: 285

Ortadoğu' da oynanan oyunlar ve Türkiye'nin Pkk terör örgütü ile olan mücadelesinin ne zamana kadar devam edeceği sorgulanan bu kitapta, yazarımızın en kuvvetli sloganı ise "Geleceğe Umutla Bakmak İçin Bitsin Artık Bu Kan Davası" Diyor.

En Son Çıkan Kitaplar

4-Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar:
Yazarı: Stephen KING Baskı Yılı: 2012 Yayın Evi: Altın Kitaplar Sayfa:328

Stephen KING 'e özgü kitaplardan bir tanesi. Daha önce okumayanlar için mükemmel bir roman kalitesinde bir kitap diyorum.

En Son Çıkan Kitaplar

5-Gönül Meselesi: Yazarı:Tuna KİREMİTÇİ Baskı Yılı: 2012 Yayın Evi: Kırmızı Kedi Sayfa: 204

Arda, hayatındaki acı kayıplardan sonra Eskişehir'deki babasının yanına sığınmıştır.Ali'yi Eşi İstanbul'da bırakmış, hayatla olan bağını koparmıştır.... Son derece sürükleyici bir hikayeyi konu edinen yazar, harika denebilecek bir kitabını daha okurlara sundu.
En Son Çıkan Kitaplar