Kiosk eo a7400 Ultra Mobile Tablet Fiyatı Ne Kadar, Ve tüm tüketicilerin Çoğu kullanıcı için bu ekranı çok küçük ve fiyatı çok yüksek. Ayrıca kurumsal organizasyonların uzun ürün yaşam döngüsü sayesinde TabletKiosk en müşterilerinin büyük çoğunluğu Windows 7 veya gasp! XP kullanıyorsanız bu nedenle dokunmatik dostu Windows 8 ile eo a7400 modelini yapılandırmak olamaz henüz.
Kiosk eo a7400 Ultra Mobile Tablet
Detaylı Özellikleri: 7.0 inç diyagonal çift modlu Wacom digitizer ve kapasitif çoklu dokunmatik ekran 1024 x600
1.6GHz Intel Atom N2600
2 GB DDR2 800MHz bellek
64GB SSD
Intel GMA 3600 grafik
Windows 7 Professional 32 bit
İkiz 3 hücreli pil bir dahili ve bir harici
Ön bakan 2.0 megapiksel web kamerası arka bakan 5.0 megapiksel web kamerası
802.11a/b/g/n ve Bluetooth 3.0
8.8 x 5.7 x 1.1 inç £ 19
Değerlendirme Fiyatı: 1.400 $ Civarıdır.


Eo a7400 Intel Atom işlemci ve RAM 64GB SSD ve ikiz piller 2GB özellikleri etrafında inşa edilmiştir. Hem 3 hücreli birimler vardır; bir kullanıcı erişilebilir olmayan bir dahili batarya ve diğer bir hot swap harici pil. Bu pil düzenleme ile tüm işlem için ekstra bir pil taşıyabilir. Harici akü çantanızda eklenti kolay yapma küçük.

Bir alt iki kiloluk ağırlık ve okunabilir havada kalır parlak bir ekran ile birlikte ikiz piller belirli mobil profesyoneller için eo a7400 cazip hale getirecektir. Yine de bu gerçekten zor işler için bir tablet değildir. Bu tür Motion Computing CL900 gibi engebeli bir tablet almak askeri sınıf özellikleri herhangi bir özelliği değil ama yine de dayanıklı hisseder. Olasılıkla satın almak büyük engel küçük 7 inç ekran olacak. Rahatça böyle sıkışık kesimlerde onlar ne olursa olsun uygulamaları çalıştırabilirsiniz o zaman eo a7400 hakkında gibi bir sürü bulabilirsiniz. Hem Windows 8 ve mobil geniş bant bağlantı sunuyor zaman ancak önümüzdeki yıl eo a7400 hakkında gibi daha bulacaksınız.

Tasarımı: Açıkçası en kurumsal tablet çirkin ama bu durum burada değil. TabletKiosk eo a7400 gerçekten sağlam tablet bulunan askeri sınıf koruma özelliğine sahip değil. Bu o vahşi karşılaşabileceğiniz düşer ve toz ve su dayanacak anlamına gelir ama aynı zamanda tablet az hantal ve garip görünümlü anlamına gelir. Büyük bir tuğla gibi görünen yerine az eo a7400 sadece bir inç kalınlığında ve bir tüketici cihazı neredeyse benzer bir appeanrance ödünç yuvarlatılmış köşeleri hoş olan.
TabletKiosk eo a7400 TabletKiosk eo a7400

Kiosk eo a7400 Ultra Mobile TabletKiosk eo a7400 Ultra Mobile Tablet

Ayrıca üst kenarında LED mavi bir durum vardır her biri üç anahtarı vardır. Anahtarları makine ve geçiş Bluetooth ve Wi Fi ve kapalı güç için kullanılır. LEDler tabletin bizim en sevdiğim özelliklerinden biri onlar kör edici parlak özellikle tablet bekleme modundayken yanıp söner güç düğmesi yanındaki LED Tablet karanlık bir odada uyuyor bir geçenler polis etkinlik için tablet sanabilir.

Çelik Kasa: 1.9 kiloluk eo a7400 iyi bir lastik ekran çerçeveyi çevreleyen şerit ve alt tarafında dört adet etli tamponlar ile birlikte alınır. Kauçuk tamponlar sadece darbe ve sarsıntılarına karşı tablet korunmasına yardımcı değil ama onlar da zaman etrafında kaymasını sistemi tutmaya yardımcı bir stand üzerinde oturan veya bir masa üzerine yalan üzerine. Ve ön kenarları lastik surround ek koruma da sağlarken elinizde tutmak için tablet rahat yapar. Lastik çerçeve içindeki ekran çerçevesi özellikle iki tarafında kalın. Bezel ekranı bile daha küçük görünür ve daha büyük bir ekran sıkılmış TabletKiosk isteyen yapabilir yapar ancak kalın çerçeveyi dokunmatik ekran üzerine straying bir başparmak endişesi olmadan tableti kavrama sağlar.

Ekranı: oldukça parlak. Bu LED backlights sahiptir ve okunabilir açık havada. Biz bu anekdot testi koştu altında zayıf kış güneşi oldu dışarı biz nokta olmasaydı biz gafil buna rağmen biz güneşli bir günde ve metin dışarıda aldı okunaklı ve görünür fotoğrafları kaldı.

Yanındaki düğme kilitler ve ekran döndürme kilidini ise SAS düğmesi Güvenli Dikkat Sıra Ctrl Alt Delete komutunu gerçekleştirir. Diğer iki düğme kullanıcı programlanabilir. Her tarafının üst kısmında bir omuz askısı takmak için kullanılabilecek küçük bir dirsek delik. Kapalı modüler genişleme portu gibi bir manyetik şerit okuyucu gibi çeşitli aksesuarlar için kullanılabilir üst kenarına oturur yerleştirme konektörü bağlantı noktası alt kenarında yer almaktadır.

7 inç ekran 1024 x600 çözünürlüğe sahip ve iki dokunmatik modu bulunuyor; elinizin dört veya aktif dijitalleştirici kalemi kullanabilirsiniz. Dört parmak çoklu dokunmatik belirli uygulamalar için yararlı olabilir biz rahat Windows 7 gezinmek için ekran çok küçük bulundu. Dahil Wacom aktif sayısallaştırıcı ile ancak bir çırpıda oldu.

Bir kurumsal barut tablet meyan gibidir: herkes seviyor meyan ama gerçekten hoşlanmıyorum insanlar. TabletKiosk eo a7400 Ultra Mobil Tablet PC çoğu kullanıcı için yanlış tablet ancak belirli kurumsal kullanıcılar için lezzetli bir ısmarlıyorum.

TabletKiosk 1300 $ veya daha az bu model daha 100$ maliyeti a7400 bir dokunuş sadece hiçbir kalem desteği modelini satıyor ama biz kalem desteği olmadan böyle küçük bir tablet satın göremiyorum. Ve çift modlu ekran modeli sen dokunmatik devre dışı bırakmak için kullanabileceğiniz harici pil altında gizli küçük bir anahtar var sadece kalem kullanmak istesin.
TabletKiosk eo a7400 TabletKiosk eo a7400

Bir seferde en fazla dört veya Wacom aktif sayısallaştırıcı kalem ile TabletKiosk eo a7400 Thankfully bizim eo a7400 test ünitesi elinizin aracılığıyla gezinmenizi çift modlu bir ekrana sahip. Onun küçük simgeler ve menü seçenekleri ile 7 inç ekran ve Windows 7 kombinasyonu ile tıklandığında sanılan bir fare dokunarak bir meydan okuma navigasyon yapar siz gelen stylus kalem kullanışlı tutmak isteyeceksiniz. Ve bir Sahara Slate PC i500 hareket halinde ayrıca aksesuarları tutmak isteyeceksiniz birçok iki tablet arasında değiştirilebilir.

Kalem üzeri not: tablet kullanımda olmadığı zaman kalemi saklamak hangi bir yuvası sunmuyor. Sizi bilmem ama bu tür depolama eksikliği biz 29 $ sayısallaştırıcı kalem bir dizge satın bitirmek istiyorum demektir.

Diğer Düğmeleri: Küçük boyutuna rağmen eo a7400 bağlantı noktaları ve bağlantıları etkileyici bir dizi sunuyor. Sol tarafta bir mini USB 2.0 portu bir Gigabit Ethernet portu kulaklık ve mikrofon girişleri bir medya kart okuyucu SD / SDHC / MMC / xMMC ve Kensington kilit yuvası bulacaksınız. Sağ tarafta etiketli sadece biri tam boyutlu bir USB 2.0 portu güç konektörü ve dört düğme vardır.