Amazon Kindle Fire Pc Tablet Özellikleri, Amazon Kindle Fire Ne Kadar, HD 8.9 biraz daha dar olması dışında Appleın iPad benzer bir büyüklüğe sahiptir.. Bu 9..4 inç boyunda 6..4 inç genişliğinde ve 0..35 inç kalınlığında ölçer ve yirmi gram ağırlığında.. Ön elbette 8..9 inç ekran hakimdir ve sırtında altına yakın koyu kayrak gri yumuşak yüzeyi ve metal grubu barındıran hoparlörler ve özellikleri Amazon Kindle Yangın markalaşma bulacaksınız..

Amazon Kindle Telefon Resimleri: Amazon Kindle Pc TabletAmazon Kindle Pc Tablet

Amazon Kindle HD 8.9 tablet sağlam ve hoş ince ve hafif ama korkunç donanım ile etkilendim değilim.. Ön kenarları köşeli yuvarlak değil bu yüzden avucunuzun içine kazmak ve tablet uzun süre tutmak için çok rahat değil.. Bezel tek elinizle tablet tutuyorlar eğer öyleyse başparmak ekran sınırındaki cam üzerinde kalacak hem de oldukça dar hangisini dışarı kaymasını tablet önlemek için sıkıca kavrama anlamına gelir eli..

Kindle HD 8.9 1920 x 1200 çözünürlük
1..5 Ghz işlemci Dolby stereo ses bir ön bakan HD kamera Buetooth ve çift bant çift anten ile 8..9 inç ekrana sahip tarihi için Amazon en büyük tablet Wi Fi kablosuz ağ..

Bir üretim hatası olarak kabul edilmesi için yeterli değil ama daha az daha mükemmel parlatılmış tasarım ve inşaat daha bir işareti Bir şeyler oldukça doğru sıraya yok görünür dikişler çift de vardır.. Yangın kötü herhangi bir yöntemle yapılmış değildi ama o da bir iPad kadar mükemmel yere yakın değildir..

Amazon Kindle HD 8..9 bir sorun wih ekran parlama bu bir sürü var.. Bu video izlerken eğer bir sorun çok değil ama kitap okuma yaparken öyle.. Bir anti glare ekran koruyucusu anlamlı parlama sorunu azaltacaktır ve onlar az dört dolar için üç paketleri mevcuttur..

Klavye Olanakları: Orada Kindle Yangın HD herhangi bir fiziksel klavye ama ekran sanal birine kolay veri girişi için yeterince büyük.. Klavye yanıtı size tablet uydurabilecek böylece sadece biraz yavaşlatmak gerekir Kindle mağaza için bir arama terimi girerek çok daha fazla yapıyor veya başka bir kullanın eğer öyleyse ancak biraz yavaş Bluetooth klavye..

Diğer Düğme ve Kontrolleri: Bunu düğmeler ve kontroller gelince Kindle Yangın HD 8..9 yerine az.. Tablet manzara modunda olduğunda kulaklık jakı güç ve ses düğmeleri sağ tarafta yer almaktadır.. Düğmeler yakın görünmezlik noktası son derece düşük profilli vardır; bakmak zorunda kalmadan onları vurmak için bazı eğitim alacak.. Ben ofisimde birkaç meslektaşları için tablet verdi ve bunlardan sadece biri bunu açmak için nasıl anlamaya başardı..

Ekran Düzeyi: 8.9 inç ekran 1920 x 1200 çözünürlük ve o harika görünüyor.. Metin resim ve video keskin ve renkler canlı.. Özellikle video deneyim eksiltmek için gölgelenme veya diğer sorunları olmayan harika görünüyor.. Geniş ekran da bazı millet rahatsız olmayabilir video mektup sorunu en aza indirir ama her zaman benim için bir oyalama olduğunu..

MicroUSB şarj bağlantı noktası mikro
HDMI bağlantı noktasına yanında cihazın alt kenarında yer almaktadır.. Not sadece diğer fiziksel özelliği tabletin ön ekran üzerinde ortalanmış HD kamera.. Bu inceleme için hayal kırıklığı kaynağı oldu hiçbir ev butonu vardır..

Amazon Kindle Pc Tablet Fiyatları: 16GB reklam destekli versiyonu için 300 $ da başlayacak ve 32GB reklam ücretsiz sürümü için 385 $ kadar gidin....