Milan Baros Galatasaraydan Ayrılıyor, Milan Baros Gs yi Bıraktı, Galatasaray Klübünü Terkediyor, Milan Baros Eski Takımı Banik Ostrava Geri Dönüyor, Fatih Terim uzun zamandır forma sanşını vermediği golcu baroşun en sonun biletini keserek eski geldiği yere gitmesini sağlıyor bir süredir yedekler kulubesinde bekcilik yapan futbolcu şimdilerde eski arkadaşlarıyla konuşmaya sohbet etmeye döndü.

Milan Baros Eski Takımı Banik Ostrava Geri Dönüyor Eski Geldiği Topraklara Dönecek
Fatih Terimin kadroda düşünmediği ve yönetimin devre arasında kesin olarak yolları ayıracağız dediği Çek yıldızın eski takımı Banik Ostravaya dönme ihtimali oldukça yüksek.. Galatasaray ikinci Başkanı Ali Dürüst geçtiğimiz günlerde Radyospora Milan Baros defteri kapandı demişti..

Galatasarayda Milan Baros Sayfası Kapanıyor
Radyospordan Aydın Cingözün haberine göre; devre arasında sarı kırmızılı takımla yolları ayırması beklenen Çek futbolcuya Rusya Arap ülkeleri ve Amerikadan bazı takımların teklif yaptığı ifade edilmiş ancak transfer bir türlü gerçekleşmemişti..

Kulüp kaynakları Radyospora Barosun eski takımıyla anlaşmak üzere olduğunu ifade ederken transfer için resmi dönemin başlaması bekleniyor.. Daha önce Beni ben yapan takım Banik Ostrava diyen Baros tekrar bu takıma dönmeyi er zaman arzuladığını söylemişti.

Geçtiğimiz sezondan beri forma yüzü göremeyen ve A2 takımı ile idmanlara çıkan Milan Barosun kariyerindeki ilk takımı olan Banik Ostravaya döneceği ifade edildi..