Sponsored ADS

Moda Son Çıkan Trendler Değildir

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Moda Son Çıkan Trendler Değildir, Moda Nedir, En Son Trentler, Sıralamam gerekirse öncelikle ipek gömlek bele oturan kalem etek, siyah kaşmir manto, güzel kesimli bir blue jean ve bol paça pantolon dik yada bisiklet yakalı kaşmir kazak ve tabikiki beyaz Tişört.

  Modada Renkler Önemli Olabiliyor Dediğiniz Renkleri Konuşalım Biraz; Renklerin tabiki yaşı var aslında herkezin tenine uygun ışığını yansıtan renkler var önemli olan mevsimsel olarak 4 ana gruba ayırdığımız renklerden, sizin için en doğru olanı seçmeniz. Bazı renkler sizi ön pilana çıkartırken, bazı renklerde tamamen geri planda kalmanıza sebep olur doğru tonu kullanıyorsanız yüzünüz daha ışıltılı gözleriniz daha canlı daha parlak görünür ama yanlış renk kullanıyorsanız daha kara, sarı, daha bezmiş görünürsünüz. www.yazsana.net Doğru rengi bulmanın basit bir matematiği var renkleri önünüze koyduğunuzda hangi renkler sizi daha çok aydınlatıyorsa, gözaltınızı daha beyaz, cildinizi daha parlak sizi daha mutlu gösteriyosa sizin tonunuz odur.

  Bunu sizde yapabilirsiniz bir ayna karşısında, dekolte bölgenizi ve saçlarınızı tamamen kapatın, renkleri deneyin, bahsettiğim yansımaları en fazla sağlayan renk sizin renginizdir bu matematiksel birşey, formülünü çözdüğünüzde her zaman şık olabilirsiniz, Gardorobunuzu bu renklerden oluşturduğunuzda yaşınız kaç olursa olsun fark etmez. Ama yanlış renk kullandığınızda bazen çok iğrenç rengi kullanıyor durumuna düşebilirsiniz.

  Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir Moda Son Çıkan Trendler Değildir

  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  Çok güzel açıklamışsın samurai tvde moda avcısıyız diye dolananlara kapak olsun bu yazınız.
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • Moda Son Çıkan Trendler Değildir Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz