Sponsored ADS

Tp Link Kablosuz Modem Çok Daha Güçlü

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Tp Link Kablosuz Modem Çok Daha Güçlü, Kablosuz Modemler, TP LINK, dış internet erişimini güçlendi! hem geniş mesafelerde alan kaplama uygulamaları noktadan noktaya veri aktarımında aynı mükemmel kalitede kablosuz bağlantı sunan ürün, uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Dayanıklı ve şık bir dış kaplamaya sahip olan Tp WA7210N, selefi 54 Mbps hızındaki TP-LINK'in sıkça tercih edilen TP WA 5210 G modeline benzer şekilde üst düzey ve kesintisiz bağlantı sunarken aygıtı zamanda 150 Mbps hızında kablosuz bağlantı desteğine sahip.  500 mb kablosuz transmisyon gücü olan ürün, uzun mesafelerde kablosuz bağlantı için istikrarlı sinyal üretebiliyor ve yüksek kullanımı oranı da beklenecek durum. Bu artış tabii ki operatörlerinde iştahını kabarmış
  durumda. Ülkemizdeki operatörlerinde bu alanda çalışmaları bulunuyor fakat aynı seviyede mi? Tabii
  ki bu konu tartışmaya açık.


  Mobil operatörler açısından bu tabloya bakıldığında, hizmetlerini akıllı telefon müşterilerine yenilikçi ve katma değerli hizmetler sağlayarak yeniden şekillendirme ihtiyacı gün ışığına çıkıyor. Yakın gelecekte telekomünikasyon altyapısına yatırım, rekabet gücü sağlamanın vazgeçilmez unsurlarından biri olmaktan çıkacak. Dolayısıyla mobil operatörlerin, ana hizmetlerine darbe vurmadan katma değerli hizmetlerini ön plana çıkarması gerekiyor. Bu son derece zorlu bir görev, ancak gerçek anlamda müşteri odaklı yeniliği uygulamaya koyabilecek olan oyuncuların sektörde hiyerarşinin en üstündeki yerlerini koruması ve doğrudan rakiplerine karşı rekabette avantaj elde etmesi buna bağlı.

  Ekli Küçük Resimler Ekli Küçük Resimler Tp Link Kablosuz Modem Çok Daha Güçlü    Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Sponsor reklamlar


  Noktadan noktaya ya da noktadan çoklu noktaya veri aktarımı uygulamalarında da ideal olan ürün, kilometrelerce mesafede 150Mbps’ye varan hızlarda kesintisiz link aktarılabiliyor. Anten Hizalama, Mesafe Ayarlama gibi akıllı yönetim araçları sayesinde hem kolay kurulan hem de yüksek çıkışlı kablosuz sinyalin en optimize şekilde dağılımını sağlayarak güçlü kablosuz bağlantıyı sunan TP-WA7210N, Ping Watch Dog özelliği ile bağlantı kesintisi durumunda otomatik kapatılıp açılabiliyor.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 3. #3
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  İyi hoşta bu modemlerin fiyatı nedir samu?
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • Tp Link Kablosuz Modem Çok Daha Güçlü Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 3 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz