Sponsored ADS

Kalıcı Ruj Nasıl Yapılır

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Kalıcı Ruj Nasıl Yapılır, Makyajda en önemli özelliklerden biriside güzel yapmanın yanı sıra kalıcılığını artırabilinir hareketlerdir. Kalıcı Ruj Yapma Teknikleri, nelerdir Kalıcı Ruj Yapımı nasıl olur anlatalım isterseniz öncelikle aşağıda yazacaklarımızı dikkatlice okuyunuz çünki bunlar size çok faydalı olacaktır. Makyajın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Yoğun günlerde ya da bir davete gittiğimizde çoğu zaman rujumuzu yenilemeyi unutuyoruz.

  Kalıcı Ruj Nasıl Yapılır

  Ilk sürdüğümüz zamanki parlaklığı ve o canlı rengi saatler içinde yavaş yavaş azalmaya başlıyor. Peki bir rujun daha kalıcı olması için ne yapmalı rujun daha uzun süre dudaklarımızda kalması için küçük bir kaç ipucu var,
  Estée Lauder Türkiye makyaj artisti Serdar Başar rujun kalıcı olması için ne yapmamız gerektiğiniz anlattı gelin, ruj hakkında bu küçük sırrı işin ustasından öğrenelim ve uygulayalım.

  Kalıcı Ruj Kullanılanlar, Kalıcı olması için önce dudaklarınızı pudralamakla başlayın. Daha sonra rujunuzla aynı tonda bir dudak kalemi ile dudak çevrenizi belirginleştirin.

  Sonrasında bir dudak fırçası yardımıyla bu kalemi dudaklarınıza eşit şekilde dağıtın en son yapacağınız şey ruju sürmek. Eğer rujunuzu dudak fırçası ile uygularsanız daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz üstelik ruju sürdükten sonra dudaklarınız da ruju ezmemeye özen gösterin. Genellikle ruj sürüldükten sonra yapılan dudakları ileri geri oynatma hareketidir.

  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  iyi güzelde işte kaliteli üründen işe başlamak lazım.
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • Kalıcı Ruj Nasıl Yapılır Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 4.50 ortalama oy almış 2 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz