Estetik Ameliyatlar Kaç Yaşında Başlıyor, Genç Yaşta Estetik Olunabilirmi, Estetik Ameliyatı Risklimidir, Işte bu sorularınıza cevap vermek için yazıyoruz insanları başkalaştırmıyoruz gençleştirip güzelleştiriyoruz. Zorunlu olmayan estetik ameliyatlar kaç yaşından itiraberen yapılır kaygıyla gelenleri şu şekilde sıralayabilirim ilk hastalarımız ilk hastalarımız genellikle 18 yaşında kızlar oluyor ve bizden iki konuda destek istiyorlar Burun, Meme, Göğüsleri küçük oluyor okul hediyesi olarak yaz aylarında geliyorlar. Burun içinde genellikle Sömestr tatilinde yada yaz aylarında kapımızı çalıyorlar.

Doğum yapan kadınlar veya stresten vucudu deforme olmuş kadınlarda sık geliyor Liposuetion karın gerdirme Meme Dikleştirme, gibi birçok ameliyatlı, ameliyatsız prosedürler var onları tercih ediyorlar 30'lu yaşlardaki kadınlar ise BOTOKS karışıklık açan madde yüze ileri LAZER operasyonları birçok uygulamadan yararlanmak istiyor. 40'lı yaşlardan sonra kadınlara abonelik kartı veriyoruz gülüyor 6 ayda yada yılda bir kere buraya mutlaka uğruyorlar zamanla zorunluluklar ihtiyaca dönüşüyor.

Özellikle Istanbul Nişantaşında Gözleri Hayretle Açılmış gibi Dolaşan Kadınlar var bunun sebebi eski tekniklermi? Aslında bu durum çok az ama göz hep onları görüyor bende görüyorum ve bu durumun bence iki nedeni var. Birincisi işinin ehli olmayan ve ucuz olan DOKTORLAR ikincisi ise bu görüntüden hoşlanan kadınlar. Peki bu görüntüden geriye dönme kurtulma imkanı varmı? Tabiki var zor olan tek şey kalıcı DOLGU MADDELERI onun dışında kalan botoks kırışıklık açan madde, Yağ Enjeksyonu gibi herhangi bir teknikle kötü olan bir insanı normale çevirmek mümkün.

Doktora Yöneltilen Soru: Bu görüntüye sahip kadınlardanbirçoğu memnun dediniz Eşleri, Çocukları umursamıyorlarmı? Komiksiyorlarmı? Çok küçük bir gurup umursamıyor hanıma parayı ver, ne istiyorsa yapsın diye düşünüyor ama yazsana.net toplumun geneli öyle değil. Türk Erkekleri eşleri ile ilgileniyorlar takip ediyorlar, uyarıyorlar ama bir noktadan sonra KRIZE dönüşmemesi için susuyorlar.

Türkiye Estetik Cerrahisinde Nerede? Türkiyede Tıp gerçekten çok ileri bence estetik cerrahisi de tüm bilim dalları içerisinde en iyi branş Amerikada avrupada yapılamayan hiç birşey yokki Türkiyede yapılamasın hatta daha fazlası var. Amerika'da Türk Plastik Cerrahi diyince herkez bir kenara çekilir büyük saygı duyarlar en saygın dergilerde bazı aylarda Türk plastik cerrahların makaleleri amerikalılarınkinden daha fazla yayınlıyor.

Teknoloji çok gelişti estetikte teknolojiyi çok iyi kullanıyorsunuz Neler yapabiliyorsunuz? Estetik uygulamaları 3'e ayırmak lazım birincisi ameliyatlı prosedürler, hastalarımızın %60 yada %70' ibu gurupta yer alıyor ikincisi ameliyat gibi olmayan prosedürler. Bu gruba giren prosedürleri hastaya bazen küçük iğnelerle yapılan ve NARKOZ gerektirmeyen uygulamalar olarak açıklayabilirim yüz gençleştirme Selülit ve Çatlak Tedavisinde bu prosedürlerden yararlanıyoruz. Üçüncüsüde tamamen ameliyat olmayan prosedürlerdir bu uygulamalarda hiç bir şekilde IĞNE ve ANESTEZI kullanmıyoruz yüze ve vucuda yapılan uygulamaların etkisi tabiki cerrahi yöntemler kadar uzun sürmüyor yaklaşık olarak 6 aydan 1 yıla kadar tekrarlanması gerekebilir.

Estetik Ameliyatlar Kaç Yaşında Başlıyor