Bu yazın pedikür renkleri

Birbirinden ünlü markalar, yaz mevsimine özel oje koleksiyonlarını çıkardı. Koleksiyonların içinde yer alan en dikkat çekici renklerden birisi, yeşil. Yeşilin yaza uyan her rengini, pedikürünüzde kullanabilirsiniz. Dilerseniz aynı ojenin koyu rengini ayak tırnaklarınıza, açık rengini de el tırnaklarınıza sürebilirsiniz. Ya da tek bir renkle bütünlük oluşturabilirsiniz.
Parıltılı ve sade hiç fark etmez. Mavi renkli ojeler, bu yaz liderliğini ilan edecek. Gündüz düz renkleri, gece de parıltılı olanlarını sürüp, oldukça cezp edici görünebilirsiniz.
Yaz, kış bordodan vazgeçmem diyorsanız; bordoyu da bu yaz kullanabilirsiniz. Çünkü bu yaz bordo renkte ojeler de çok moda. Beyaz tende de, bronz tende de ayaklarınızın oldukça güzel görünmesini sağlar.
Koyu, çılgın ve neon renklerden hoşlanmam diyorsanız; o zaman sizin içinde harika bir haberimiz var; çünkü şeftali tonlarındaki ojeler bu yaz, en zarif hâliyle ayaklarınızı süsleyecek.
Manikür ve pedikürünüzün doğal, ama modaya da uygun olmasını istiyorsanız; o zaman size tavsiyemiz bebek mavisi ojeler. Tatilde, deniz kenarında sakince dinlenirken, tarzınızdan da ödün vermemiş olursunuz.
Ayaklarınızın kusursuz güzelliğiyle övünüyorsanız; neon renkleri tercih etmenizi öneririz. Neon renkler, ayak tırnaklarınızda gayet gösterişli, iddialı ve göz kamaştırıcı duracaktır.
Hem el hem de ayak tırnaklarınızda bütünlük oluşturmak, sade ve doğal görünmek için favoriniz, bebe pembesinin bir ton koyusu olabilir. Tatilde bronzlaşan teninizle uyum içinde olacaktır.
Kesinlikle canlı renkler kullanmak istemiyorsanız; açık renkli gri bir ojeye ne dersiniz? Hem daha trend görünürsünüz hem de tarzınızdan ödün vermemiş olursunuz.