Thomas Tav ile Sohbet, Thomas Tav Saçları, Elidor "Evet" kampanyasında, Onarıcı ve Yapılandırıcı Saç Bakım ürünlerinin yüzüsünüz. Çekimlerden keyif aldınız mı, nasıl geçti? Yönetmenimiz Metin Aralat, işinde son profesyonel ve disiplinli biri. Reklam çekiminden iyi sonuç almamız için tüm ekip gerçekten özveriyle çalıştı. Herkes işinde iyiydi ve hatasız çalışıyordu. İyi bir ekibin içkide olmak çok güzeldlÇekim sırası Metin Arolat, Thomas ve tüm çekim ekibiyle keyifli saatler geçirdik. Elidor reklamında kendim gibi olduğumu düşünüyorum.


Thomas Tavı nasıl buluyorsunuz?

Tanıştığımız ilk günden itibaren Thomas’la çok iyi anlaştık. Thomas çok komik, espri dolu biri. Onun yanında kendimi rahat, iyi ve güvenli hissediyorum. İşinde de çok profesyonel ve deneyimli biri. Onunla tanıştığım ve çalıştığım için mutluyum. Dizi çekimleri sırasında uzun saatler çalışıyoruz ve saçlarımız sürekli işlem görüyor Thomas Taw gibi birisimden tavsiyeler almaktan çok memnunum.
Saçlarınızın bakımı için hangi ürünleri kullanıyorsunuz?

Elidor’dan birçok ürün kullanıyorum. Çünkü saçlarıma daha yoğun bakım uygulamam gerekiyor. Çekim günlerinde saçıma şekil vermek için maşa ve fön makinesi kullanılıyor. Bir kadın belki bir yılda 15 kere maşa yaptırır saçına ama bana günde 15 kere maşa yapılıyor kimi zaman, ûrf uygulamalar zaman içinde saça zarar veriyor. Pratik ve BRama uyum sağlayan, aynı zamanda iyi bir koruma da ürünler benim vazgeçilmezlerim.

Co-Creations Onarıcı ve Yapılandırıcı Şampuan ve Bakım kremleri mükemmel bir sonuç veriyor. Saçım bu işlemlere karşı artık daha dayanıklı.

Saçınızın rengi ne kadar zamandır böyle?

Muhteşem Yüzyıl projesi için saçımı kızıla boyattım. Yani iki yıldır bu rengi kullanıyorum.

Dizi çekimleri sırasında uzun saatler çalışıyoruz ve saçlarımız sürekli işlem görüyor. Thomas Taw gibi bir isimden tavsiyeler almaktan çok memnunum.

thomas tav resimleri
Thomas Tav Güzelliğini Nasıl Koruyor

Saçınıza kendiniz şekil verir misiniz?

Saçımı daha çok açık ve at kuyruğu yaparak kutlanıyorum. Her ikisi de rahat ve pratik oluyor benim için. Doğal dalgalan olan bir saçım olduğu için şekil vermek kolay. Çekimlerde ise maşa kullanılıyor.

İstanbul'da bir otelde yaşıyorsunuz. Ev yaşamına göre otel ortamı da rahat mı sizin için?

Thomas Tav Güzelliğini Nasıl Koruyor

Ev yaşamı elbette ki çok güzel. Bugünkü koşullar gereği iki yıldır bir otelde yaşıyorum. Benim için zorunluluk değil. Ama rahatlığından dolayı otelde yaşamayı tercih ediyorum. Otelde yaşamak evde yaşamaktan daha zor gibi geliyor insanlara. Aslında burada da büyük bir aile gibiyiz. Sabahlan spora gidiyorum, yemek siparişi veriyorum, 15 dakika sonra odamda. Kendimi yalnız hissetmiyorum, konuşmak için çok insan var etrafımda.

Müzikle aranız nasıl? Günün farklı saatleri ve ruh Sabahları sete giderken ve a yüksek sesli müzik dinleme dinliyorum. İşe giderken uy Ancak otelde böyle müzikt müzikleri tercih ediyorum.
ilerim için müziklerim var. a m setten dönerken otomobile biniyorum. Radyo Fenomeni işten dönerken dinleniyorum bisiklete ki dinlemiyorum. Sakin

Türk mutfağıyla aranız nasıl?
Eğer sütlaç ve cezerye önüme gelirse reddetmem mümkün değil. Cezeryeyi ilk kez Türkiye'de tattım. Kalorisinin ne kadar yüksek olduğunu öğrenince de dur dedim kendime. Annem Alman olduğu için sanmayın ki hep Alman yemekleri yedik. Türk yemeklerini de çok güzel yapar annem. O nedenle heri mutfağın yemeklerine de alışığım. Bir köfteci kadar iyi köfte yaptığımı söyleyebilirim. İçine çok özel baharatlar koyuyorum.