Sponsored ADS

Kadınların Ev işi Dengeleme Sorunları

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Kadınların Ev işi Dengeleme Sorunları, Ev Hanımlarının Ev işi Dengeleme Sorunu, Ev işleri nasıl dengelenir, Ev işi Nedir, Üten eve döndüğünüzde kapının özerinde as, .duran bir kronometre olsun ve üzerinizdeki baskıyı hafifletmek için 10 dakikaya ayarlaylın. Kronometre ötene kadar hiç kimsenin sizi rahatsız etmemesi bir kural koyun.

  Kadınların Ev işi Dengeleme Sorunları

  Hastalık izni alın bazen hastalanmak sıkıcı ve tekdüze bir çalışma temposundan tek kurtuluş ve kendinizi canlandırma yoludur. Hem anne hem baba çok çalışmışlar ve yorgunlar. Mümkünse tartışmayı bırakın ve işlerinizi bir başkasına havale edin. Ayda bir kere evi iyice temizletmek için bir temizlikçi ayarlayın, hiç kimsenin yemek hazırlaması gerekmeyecek şekilde dışarıda bir yemek organize edin ya da haftada birkaç gece çocukları erkenden yatırın.

  Düzenli olarak yapılması gereken işlerin listesini yapın: bulaşıklar, çamaşırlar. yemek, çöpü çıkarma ve iş bölümünün nasıl yapılacağına karar verin. Burada kilit konu hiç kimsenin karşı çıkamayacağı şekilde görevleri
  dağıtmaktır. Birkaç haftada bir her şey kontrolden çıkmaya başladığında daha büyük görevleri fatura ödenmesi, elektrik süpürgesi yapmak ya da duşu fırçalamak atlamamak için bir sabah, akşam ya da günü bu işlere ayırın. Güzel müzikler çalın ve sıkıcı ev işlerini hafifletmek için birlikte iş yapın.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  Kadınlarımızın ev işlerini yapılacak olan işleri sıraya koyma teknikleri gerçekten yorucu olabilmekte, hem işle uğraşırken yoruluyorsunuz hemde bu evdeki işleri sıraya yada öncelik isteyenleri ilk önce yapmak zorunda olduğunuzu hatırlıyorsunuz.
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • Kadınların Ev işi Dengeleme Sorunları Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 1 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Sitemizin ismini yazın (www. kullanmayın)


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz