Elidor Kadınlarıyla Sohbet Elidor Projeleri, Kadınca Sohbet, Peki sizin giyim tarzınızı eleştirenler oluyor mu? Giydiklerinizle her zaman olumlu veya olumsuz eleştiri alabilirsiniz. Aşırı bir şekilde Çok güzel olmuşsun!’ yorumlarını da sevmiyorum, Bu ne, böyle giyinilir mi!' yorumlarını da. Çünkü bu bakış açısının sokak modasına da, kendi stiline de, benim stilime de faydası yok. Ama neden beğendiğini veya neden beğenmediğini açıklıyorsa bir anlamı var.

Elidor’un bu projesine nasıl dahil oldunuz?

Benim saçlarım hep aynıdır. Mesela hiç boyatmadım. Bunun yanı sıra saçlarımın hep sabit bir formu var. Hacimli ve gür; bu nedenle saçlarımı seviyorum. Marka olarak da bana yakın geldiği için bu projede yer almak istedim. Evde bloğum için ben de kendi kendime benzer bir post yapmıştım. 'Hacimli boom dalgası nasıl yapılır?' diye adım adım kendi fotoğraflarımı çekmiştim. Bu çok daha profesyonel bir ortam olacaktı.

Saçına normalde nasıl şekil veriyorsun? Saçımla çok uğraşmayı sevmem. Bu nedenle hep aynı boydadır; kısadır Bu projeye de bu nedenle kabul ettim. Önem verdiğim bir yere giderken, farklı bir model yapmayı Bğrenmek istedim. Çok da uğraşmadan farklı bir model yaratmak güzelmiş.

Burada yaptığın rocker saç modelini nasıl buldun İlk beğendim. Eskiden saçım uzunken bu modeli daha çok uyguluyordum. Yanlarını piştirip, önünü biraz kabarık kapıyordum. Bfea saça da uygulandığını gördüm. 80’lerin fci rocker tarzına benziyor

Sen asi biri misin pek benim asiliğim biraz taraftan. Asilik, şszgürve rahat olmak adlandırılıyor İşrıa ben bizdeki Akdenizli rahatlığına, her şipirı yavaş yavaş yapılmasına karşıyım. wlenen saatte bir yere gitmeye önem veririm, işyerinde disiplini severim. Ekip işlerinin böylece daha iyi yürüdüğünü düşünüyorum. Sinema sektörünü de bu yüzden bıraktım.