Sponsored ADS

Çocuklarda Öfke Nöbeti Yatıştırma

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Çocuklarda Öfke Nöbeti Yatıştırma, Çocuklarda öfke Krizi, Çocuklarda Öfke Nöbetleri, çocuklarda sinir krizi nedenleri çözümü, Öfke nöbetini olay sırasında kameraya kaydedin. Bu çocuğunuzun mahcup olmasını ve yaptıklarının farkına varmasını sağlayacaktır. Daha sonra kaydettiğiniz görüntüyü çocuğunuza izlettirin. Ne kadar ahmak ve gülünç bir duruma düştüğünü görmek bir daha aynı davranışları tekrarlamasına engel olacaktır.

  Çocuklarda Öfke Nöbeti Yatıştırma

  Çocuklarda ağlama nöbetleri, Eğer kameranız yoksa elinizde tuttuğunuz aynayı çocuğunuza çevirerek halini görmesini sağlayın. Bu şekilde yüzünün nasıl değiştiğini aynadan izleyecektir. Kendini aynadan izlemek o kadar ilgisini çekecektir ki öfkelendiği şeyi unutacaktır. Nazikçe fakat sıkı bir kavrayışla çocuğunuzu tutun ve onu rahatlatın. Dinlendirici bir ritimle ve dikkat dağıtıcı sözleri olan bir şarkı söylemeye başlayın.

  Çocuklarda Öfke kontrolü, Soğukkanlılığınızı koruyun, işinize devam edin ve çocuğunuzun öfke nöbetini tamamen görmezlikten gelin. Kendi öfkenizi açığa vurun bu manzara çocuğun kendini toparlaması için yeterli olacaktır. Çocuğunuzun öfkeden kaçınması için seçenekler sunun.

  Çocuklarda öfke psikoloji, Eğer kıyafetlerini giyinirken sorun çıkarıyorsa iki ya da üç kıyafet tercihinden birini seçmesini isteyin. Aktivite değişiklikleri için önceden yeterli bilgi akışını sağlayın.'5 dakika sonra parktan çıkıyoruz. 4 dakika sonra"gibi.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  Baya bir seçenek varmış tşkler.
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • Çocuklarda Öfke Nöbeti Yatıştırma Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 2 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Sitemizin ismini yazın (www. kullanmayın)


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz