Çocuğa Giyim Kuşam nasıl Öğretilir, Çocuklara Giyinme Öğretme, Çocuk Elbise Modelleri, Yaş Aralığı: 18 -21 ay arası Çocukların bazen giymekten en çok hoşlandıkları favori kıyafetleri olabilir. Bu favori kıyafetler sıklıkla büyük delikli ya da renkli kıyafetler ya da kostümler olabilir. Fakat her gün bu kıyafetleri giymeyi isteyebilirler. Ya da kızınız kış ortasında balerin kostümü giymek isteyebilir. Bu durumda ne yapacaksınız?

Çocuğa Giyim Kuşam nasıl Öğretilir

Kıyafet seçimi sırasında çocuğunuza birkaç seçenek sunun, "Mavi kazak mı, beyaz eşofman üstü mü, yoksa boğazlı kazak mı? Hangisini giymek istersin?" Küçük çocuklar kendilerine böyle seçenekler sunulmasından ve kendilerinin karar verecek olmasından çok hoşlanırlar.

Çocuğa Giyim Kuşam nasıl Öğretilir

Kış süresince yazlık kıyafetleri toplayın ve başka bir yere kaldırın. Bu şekilde çocuğunuz eşofman yerine mayo ve şort giyebilmek için tartışmaya giremeyecektir. Çocuğunuza montunu nasıl giymesi gerektiğini öğretin. Montu zeminin üzerine iç kısmı yukarı bakacak şekilde serin Sonra çocuğunuzu montun üzerine dayayın. eğilin ve ellerini kol deliklerinin içine yerleştirin. Çocuk ayağa kalkarken montu da üzerinde tam yerleşecektir. İşte bir oyun! Ortalığın dağılabileceği projeler sırasında giyilecek kıyafetler, düzeni, olarak kutuya yerleştirin.

Eğe, evde oturuyorsanız ve çocuğunuzun bu durumda bir Sey söylemeyin; sadece fotoğraf makineniz, hazır tutun.