2013 Saç Rengi Trendi Neler, 2013 Saç Tonları Hangileri, 2013 te Hangi Saç Sekli Moda, Kumral ve tonları bu yılın favori renkleri. Altın sarısı ve altın kahve tonları içeren kumral saçlar, küllü kumral ve küllü sarı tonları da 2013'te oldukça popüler Kış veya yaz aylarında kolaylıkla tercih edebileceğiniz bu renklerden biri mutlaka size yakışacaktır Saçınızın rengini Elidorcu şampuanıyla güvence altında tutabilirsiniz. Saçınızın rengini değiştirmeden önce seçeceğiniz kesiminize, teninize ve göz renginize uyum sağlamasına dikkat edin.

Saçı daha canlı ve hareketli gösteren 1 ya da 2 ton açık baleyajlar da bu yıl son derece trend. Açık kahve tonlarındaki saçlara altın sarısı anardaki kahve saçlara ise küllü sarı baleyajlar çok yakışıyor Baleyajlar yapılırken mn'k tonunun çok farklı olmamasına dikkat edin. Baleyajın, ana saç rengi içindeki geçişinin yumuşak olması gerekiyor Kendinize güzel bir hediye verin ve yeni sezona ışıltılı saçlarla merhaba deyin.

2013 Saç Rengi Trendi

SAÇINIZ NASILSA GECENlZ OYLE GEÇER

Elidor un Cuma Gecesi Saçı çekimi için sosyal medyanın dikkat çeken üç moda blogger'ı bir araya geldi. Bir tam gün süren eğlence tarzını konuştuk hem bloggerların dünyasını hem de saç ve giyim Saçınızdan memnunsanız kendinizi iyi hissedersiniz değil mi? Veya dünyanın en eğlenceli partisine gitseniz bile eğer saçınızdan memnun değilseniz, o gece biraz sönük geçebilir haliyle.

Bu nedenle cuma gecesi çıkarken yaptığınız saç, o gecenin kaderi olabilir! Elidor’un üç farklı saç modelini kendi kendinize nasıl yapacağınızı anlattığı videosu, tam da bu bakış açısından yola çıkıyor. Model olarak üç moda bloggerımn oynardı reklam çekimleri oldukça eğlenceli çekim aralarında bu bloggerlarla konuştuk.