Sponsored ADS

Turkcell Pusula Uygulaması

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Cepten Turkcell Pusula Uygulaması, Türkcell Pusula Nöbetçi Eczane, Hastane, Polis, Banka, Yeme Giyim, Sinema Modunda yerlerini bulmak amacıyla kullanılan uygulamalar her geçen gün artmakta sizde bunlardan birisini indirmediyseniz hiç durmayın.
  Turkcell Pusula Uygulaması Abonenin konumuna dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır.. Abonenin konumu hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir.. Konum "lokasyon" bilgisi Applenin iPhone için sağladığı servis üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir..

  Eğlence noktalarının konumlarını bulabilir Turkcellliler kazanır kampanya noktaları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bulunduğunuz noktayı arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz..
  Turkcell Pusula uygulamasının Kamera özelliğini "Augmented Reality" sadece iPhone 3GS sahipleri kullanabilir ve Kamera modunun sağlıklı çalışabilmesi için de açık alanda bulunmak gereklidir..
  Turkcell Pusula Uygulaması
  Not: Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması numarasının değişmiş olması telefonun açılmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir..
  Turkcell Pusula Uygulaması
  Turkcell Pusula servisi "EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında" standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.. Mobil internet paketiniz var ise kullanımınız paketinizden düşülür.. Turkcell Pusula uygulamasından EDGE/3G üzerinden sadece Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.. Wi-Fi internet bağlantısı üzerinden ise tüm iPhone kullanıcıları yararlanabilir..

  Uygulamadaki konum bilgileri referans amaçlı olduğundan konum bilgisinin noktasal hassasiyet ve kesinliğini garanti ve taahhüt etmemektedir.. Servisi kullanan aboneler tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır..
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Administrator WAdmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Kasım 2012
  Yaş
  39
  Mesajlar
  600


  Sponsor reklamlar


  Operatörün çıkardığı insanlığa faydalı bir uygulama bunun gibi daha derin konular üzerine faydalı uygulamalar üretilebilir.
  Cesurun bakışı korkağın kılıcından daha keskindir!

+ Cevap Ver

 • Turkcell Pusula Uygulaması Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Egede bir ilimiz iz**r ?????


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz