TRIP IT Uçak Rezervasyon Uygulaması, iphone uçus Rezervasyon ayırttırma, uçakla Seyehat Ajandası Rehberi, uçak seyahatlarini bildiren uygulamalar, Trip It mobil uygulama ücretsiz, reklam destekli seyahatınızı tüm bilgileri alıp bunları sizin için ulaşılabilir kılarak IPhonenuzda toplamayı hedefliyor. Uygulamanın en iyi yanı rezervasyon bilgilerini kolayca toplaması ve bu anlamda da oldukça güvenilir.Bu uygulama sayesinde nerden araba kiralayacağıma kadar öğrenebildim.

TRIP IT Uçak Rezervasyon Uygulaması

Basit bilgilerle TripIt hesabı oluşturuyporsunuz ve otomatik olarak telefonunuzza bildirim geliyor burdan uçuş, otel, restaurant bilgileri alabilirsiniz hatta bunların kombinasyonuna da ulaşabilirsiniz. Trip It yüklediğiniz her rezervasyon bilgisine dikkat ediyor fakat oldukça kişisel sorular da sorabiliyor bir kez bilgilerinizi ve rezervasyonlarınızı verdiğinizde, uygulama gezi planlarınızı organize ediyor. Seyahat rehberinizi de depolayıp size offlineken çabuk erişim imkanı veriyor anasayfaya bir dokunuşla seyahat edenler uçuşlarının zamanını, kapıların lokasyonlarını ve nereye gitmeleri gerektiğini bulabiliyorlar. Seyahatinizdeki yol bilgilerinizi hava alanından sizi almaya gelecek yakınlarınızla da paylaaşbilirsiniz Hava alanı haritası, navigasyon bilgisi gibi kullanışlı ekstraları da mevcut.

TRIP IT Uçak Rezervasyon Uygulaması TRIP IT Uçak Rezervasyon Uygulaması

Gezi işini ciddiye alanlar için TripIt yıllık 48.99 dollarlık bir paket sunuyor uçuş güncellemeleri bir takım özel detaylar, alternatif uçuş önerileri, kullanıcı updatelerinin anında bildirimi bunlardan bazıları eğer birşeyler yanlış giderse, alternatif uçuş önerileri telefonunuza anında ulaşıyor. Bunlar iyi özellikler ve sık sık uçanlar için kesinlikle kullanışlı fakat diğerleri için fiyat fazla yüksek olabilir trip It üyelik olmadan bile çok yararlı olsa da, herhangi birşeye dokunduuğunuzda hemen uygulamayı pro.ya yükselt ibaresi beliriyor. Non pro versiyon ise 3.99 dolar ve bedava versiyon da mevcuttur.


Pro özelliklerin üstündeki vurgu normal sayılır çünkü tripit çok profesyonel ve kullanışlı bir uygulama. Pro kullanmıyorsanız eğer uygulamanın bedava versiyonu dizayn olarak size çekici gelmeyebilir tripIt in kullanılabilirliği, güzel bir dizaynla birleştirilseymiş çok daha iyi olabilirmiş.