Sponsored ADS

Seadragon Mobile iphone uygulaması

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Seadragon Mobile iphone uygulaması, Seadragon apple uygulamaları, Microsoft sonunda Seadragon Mobile ile ilk IPhone uygulamasını piyasaya sürdü. Ve uygulama AppStore’da bedava! Seadragon Mobile kullanıcılarına Gigapixel görselleri IPhoneda görüntüleme şansı sunar. Evet Gigapiksel! yazsana.net Görsel görüntüleme teknolojisi Microsoft tarafından geliştirildi ve aslında PC platformunda Sliverlight için düşünülmüştü fakat sonrasında IPhone pazarına dahil oldu.

  Seadragon Mobile iphone uygulaması Seadragon Mobile iphone uygulaması

  Seadragon Mobile‘in özelliklerine gelince NASA’nın fotoğraflarından, diğer uzay görsellerine kadar birçok görseli yüksek çözünürlükte açıyor. Deep zoom seçeneğiyle ayrıntıları da görüntüleyebilirsiniz.Seadragon Mobile’daki uydu haritaları muhtemelen en kullanışlı özellik.Google Mapsa benzese de rahatlıkla şunu söyleyebilirim ki, Google Maps’ten daha iyi detaylandırılmış ve sunumu daha iyi. Haritalar uydu, hybrid, ve yol olmak üzere 3 ayrı formatta sunuluyor. Etiketler anlaşılır, metrolar, demir yolları, nüfusun yoğun olduğu merkezler,coğrafi bilgi vs.herşey mevcut.Tek sorun Araştırma seçeneği olmaması.

  Seadragon Mobile iphone uygulaması

  Uygulamanın gerçek hayatta işinize yarar çok fazla fonksiyonu yok gibi görünse de potansiyel mevcut.Geliştirilmeye oldukça açık.Bu yüzden göz atmanızı tavsiye ediyorum.  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Yeni YazSana Üyesi BarlasCakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  13 Mayıs 2013
  Mesajlar
  1


  Sponsor reklamlar


  Merhaba Samuray bey birde miKunu diye bir uygulama var onuda bir deneme şansınız varmı acaba.

 3. #3
  Misafir
  Misafir Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  şakir indiririz ama bu oyunu kim yaptı güvenilirmi yazılımcısı uygulayıcısı kimdir bilgi verirseniz ben değil herkez indirebilir o yüzden diğer sitelere yazılan aynı yazıyı yazmayın açıklayıcı ve farklılık olması gerek detaylı bilgi veriniz oyununuz hakkında başarılar.

+ Cevap Ver

 • Seadragon Mobile iphone uygulaması Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 1 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Egede bir ilimiz iz**r ?????


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz