Packing Pro iphone Hatırlatma uygulaması, Hatırlatma Proğramı indir, Not uygulamaları, Sesli Hatırlatma uygulaması, 2.99 dolar Seyahatleriniz için veya günlük hayatta size unuttuklarınızı hatırlatmak için hazırlanmış bir uygulama. Bazen gündelik hayatın telaşına kapılıp sonradan hatırlarım dediğiniz şeylerin çoğunu unutursunuz işte şimdi size bir hatırlatma aracı! Tabi böylesine basit birşey için 3 dollar ödemeyi anlamsız bulabilirsiniz aslında ben de öyle düşünmüştüm fakat içerisindeki bazı spesifik özelliklere bakınca denemeye değer dedim.

KONTROL LISTESI PLANLAMA VE DÜZENLEME Packing pro toplanmanıza yardımcı olur zaten yapılma amacı da budur valizinize alacağınız eşyalar hakkında basit bir liste oluşturuyorsunuz karmaşa içinde son dakikalık işlerinizde bir yandan diğer yana koşuşturuken size otel rezervasyonu detaylarınızdan, evden çıkmadan çiçekleri sulamanız gerektiğine kadar herşeyi hatırlatıyor.

Uygulamanın dizaynındaki cansız bir kahverengi kullanılmış yazılar italikle yazılmış ilk bakış size oldukça donuk gelebilir fakat görsellik sizi yanıltmasın örnek toplanma listeleri oldukça ayrıntılı ve duruma uygun ve siz istediğiniz anda bir yenisini yaratıp bu mevcut listeler içerisine ekleyebiliyorsunuz.

Renkleri ve temaları değiştirebilirsiniz aslında kim böyle bir tek Alana hitap eden bir uygulamayı düzenlemekle uğraşır onu bilemiyorum çünkü uygulamanın daha eklemesi gereken birçok şey var neyse, ben ana ekranda daha başkalarının önceki seyahat ettikleri yerler hakkında aldığım tüyolarla bir kaç örnek liste yaptım. Packing pro nun listeleri kadın, erkek, kamp, iş olmak üzere sınıflandırılmış kadın bölümünde tahmin ettiğimden daha çok şey mevcut, fakat diğer listelerin hepsi erkek ihtiyaçlarına yönelik.

SONUÇ: Bahsettiğim gibi uygulama ortalama bir uygulama. Ve tek yönlü bu yüzden yükleyip yüklememek tamamen size kalmış.

Packing Pro iphone Hatırlatma uygulaması Packing Pro iphone Hatırlatma uygulaması