Ocarina iphone Enstrüman uygulaması, Enstürman uygulamaları, ocarina Nasıl indirilir Kurulur, Smule tarafından geliştirilen Ocarina, IPhone için tasarlanan ilk enstrüman uygulamasıdır. Ve AppStore daki en rağbet gören uygulamalardan biridir. Eğer adını daha önce duymadıysanız muhtemelen yalnız değilsiniz. Zelda Game Nintendo 64 te, The Ocarina of Time kısmında kullanılarak meşhur olan enstrüman desek daha açıklayıcı olabilir. Ya da bu uygulamayı küçük bir flüte benzer bir enstrüman olarak düşünebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIYOR? Ocarina IPhone u dijital bir enstrümana dönüştürüyor. Uygulamayı açtığınızda ekranda müzik yapabileceğiniz bir format beliriyor. Ekranda 4 daire veya delik var. Değişik tonlar için oralara dokunuyorsunuz. Mikrofona fısıldadığınızda nota oluşturuyorsunuz. Bu oldukça hassas bi sistem ve ne kadar sert fısıldarsanız nota da öyle çıkıyor. Şarkı çalmak için dokunmatik ekranı değişik kombinasyonlarda tutun.Daha önce de belirttiğim gibi 4 delik var ve size toplam 16 nota veriyor. IPhone unuzu öne ve yana sallayarak da ses yaratabilirsiniz.

ÖZELLİKLER VE İZLENİMLER: Nispeten çalması zor bir şarkıyı Ocarina’da denedim. Neyse ki ocarina smule com un kullanıcı yapımı çok geniş bir koleksiyonu var. Burda StarWars dan Beatles a her şeyi bulabilirsiniz. Ocerina muzik work sheetleri çok basit ve anlaşılır. Size şarkıda parmağınızı nasıl koymanız gerektiğine dek fikir veriyor. Zor olan tek şey önünüzdenota olmadan herhangi bir şarkıyı tek başınıza çalabilmek.

Ocerina nın 3D haritası var ve diğer kullanıcıların ne çaldığını gerçekzamanlı duyabiliyorsunuz.Kullanıcılar arası geçiş yapabilirsiniz.Beğendiğiniz kullanıcı için kalp butonuna dokunun, diğerleri de sizin için aynısını yapsın. Ocarina AppStore da satılıyor ve fiyatı sadece 0.99 dolar.

Ocarina iphone Enstrüman uygulama Ocarina iphone Enstrüman uygulama