MY FACE iphone Facebook Eklentisi, Facebook Uygulamaları, MY FACE Özellikleri, İster inanın ister inanmayın ama facebooku tanıdığımız herkesten daha işlevli bir şekilde kullanabiliriz. Genelde facebooku kişisel arkadaşlarımız,iş kontaklarımız vs. gibi aktiviteler için kullanıyoruz.

Şöyle diyelim; MyFace sadece bir şeyi yapmayı hedefliyor. O da cimri eski facebook düzenini ve tüm farmville vs gibi şeyleri alıp IPhoneda daha basit işleyen bir düzeneğe dönüştürmek. Bunu da her şeyin üzerine çok geniş bir çerçeve koyarak yapıyor. Hesabınıza giriş yapın, izinleri onaylayın ve facebook bildirimleriniz düzenlensin. Düzenleme oldukça kolay bir işlem. Ayrıca ekstradan yapmak istediğiniz şeyleri de yapabiliyorsunuz. Örneğin bir posta yorumları mı görmek istiyorsunuz? Sola doğru tıklayınca görebilirsiniz. Sağda tüm like lar ve yorumlar mevcut. Çok daha fazlası da facebook opsiyonlarında mevcut. Basit,yeni ve IPhone için oldukça iyi bir uygulama.

Düzeni, kontrolleri, estetik anlayışı ve özellikleri göz önünde bulundurulunca oldukça iyi bir uygulama. My Face size gerçekten çok iyi şeyler sunabiliyor ve daha da iyisi bedava versiyonu da mevcut. Eğer daha profesyonel versiyon arıyorsanız ise sadece 1 dolar. Ve gerçekten uygulama bunu fazlasıyla hak ediyor.

MY FACE iphone Facebook Eklentisi MY FACE iphone Facebook Eklentisi MY FACE iphone Facebook Eklentisi