Miner’s Gems Taş Düşürme Oyunları, Miners Gems taş düşürme oyunu oyna, Diğerlerinden çoklu ekran seçeneğiyle ayrılıyor. Miner’s Gems oyuncuları madencinin gözlerinin gittiği yerle ifade edilen taşların düştüğü yerleri takip etmeliler. Sonra sağ veya sol yapıp istedikleri yerdeki taşları toplayabilirler. Teoride bu çok zor olmamalı gibi geliyor fakat oynayınca zor olduğunu fark ediyorsunuz. Oyun aslında yavaş ve hızlı bir şekilde akan oyunlara alıştıysanız bunu çok sevmeybilirsiniz. Artı özellik olarak da şunu söyleyebilirim ki Game Center Entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızla skorlarınızı yarıştırabiliorsunuz.

Miner’s Gems Taş Düşürme Oyunları

Genel anlamda düzenlemesi oldukça iyi oyuncular oyunda ilk olarak oyun içi seçenekleri görüyorlar ve dizaynı da oldukça hoş. Uygulamanın dizaynırları gerçekten oyunu cazip kılabilmek için çok iyi bir iş çıkarmışlar hatta öyle ki oyunun en vurucu yanı IPhone ve IPad te de uygulamanın dizaynının çok iyi görünmesi diyebiliriz.

Miner’s Gems Taş Düşürme Oyunları

Grafik düzeni estetiği çok iyi olsa da uygulamanın diğer eksik yanlarını telafi etmeye yetmiyor. Miner’s Gems şuan 0.99 dollara satılıyor ve bu oyuna göre saçma bir fiyat çünkü aynı parayla çok daha eğlendirici bir çok seçenek mevcut göz atıp atmamak size kalmış.