Kino-Lapse Zamanlı Fotoğraf Video Çekme Uygulamaları, iphone hands-free Sesli Fotoğraf çekme, IPhone, IPod Touch veya IPad ile fotoğraf ve video çekebiliyorsunuz. Peki bunu bir adım öteye taşıyıp yaratıcılığınızı geliştirmeye ne dersiniz?

Fotoğrafçılık tekniklerine bağlı olarak geliştirilen Kino-Lapse,mobil fotoğrafçılık deneyiminizi ileri bir seviyeye taşımayı hedefliyor. Her zaman yeni fotoğraf uygulamalarını araştırmak konusunda meraklı olmuşumdur fakat hangisinin geri kalanlarından daha iyi olduğuna karar kılmak zor olabiliyor. Kino-Lapse kesinlikle çoğundan iyi size iki opsiyonla video çekme şansı sunuyor önce fotoğraf çekmek istediğiniz zaman aralıklarını dakika veya saniye olarak belirliyorsunuz. Sonra ne kadar çerçeve isterseniz onu seçiyorsunuz cihazınızın ön kamerasını da kullanabilirsiniz.

Bir diğer opsiyon siz bir şeyler yaparken uzaktan hands-free şekilde fotoğraf çekiyor. Zaman ayarlayıcıyla istediğiniz aralıklarda, istediğiniz sayıda fotoğraf çekebilirsiniz isterseniz video çekin düzenleyin, hatta filtrelendirip müzik ekleyin! Filtrelendirme seçenekleri de oldukça çeşitli ve iyi görünüyor. Fiyatına gelince sadece 0.99 dolar!

Kino-Lapse Zamanlı Fotoğraf Video Çekme Uygulamaları Kino-Lapse Zamanlı Fotoğraf Video Çekme Uygulamaları Kino-Lapse Zamanlı Fotoğraf Video Çekme Uygulamaları