iphone Art Sanat Eserleri uygulaması, Free Art iphone, Sanat Eserleri nedir, Hem akıllı,hem güzel uygulamalar bu kadar az iken, işin içine faydlı faktörü eklenince, öyle bir uygulama bulabilmek iyice zorlaşıyor. Fakat Art,size tüm bu özellikleri hatta fazlasını sunuyor!


ADS Software Group tarafından geliştirilen uygulama, size dünyanın en iyi sanat eserlerini gösteriyor. 80 dünyaca ünlü artistin 5000'den fazla tablosu cebinizde! Yeni güncellemelerle daha çok eser de eklenecek.

iphone Art Sanat Eserleri uygulaması

Tüm eserler HQ ve istediğiniz kadar yakınlaşabilirsiniz. Eserler artiste göre, işe veya döneme göre sıralanmış. Böylelikle benzerleri hakkında da fikir sahibi olabiliyorsunuz. Sanat tarihi öğrencileri için muazzam bir fırsat. Görüntülediğiniz sanat eserlerini de uygulama Galerim seçeneğine kaydediyor. yazsana.net Tüm resimler portre ve manzara formunda görünüyor. Yüklü bir servet sahibi değilseniz eğer eğlence için dünyanın en pahalı tablolarını görebilirsiniz. Eseri çok beğendiğseniz ,en azından duvar kağıdınız yapabilirsiniz. Eserleri olan bazı artistler şunlardır;

Rembrandt,
Leonardo DaVinci,
Henri Matisse,
Andy Warhol,
M.C. Escher,
Salvador Dali


Sanat Eserleri Resimleri
iphone Art Sanat Eserleri uygulaması

Çocuklarına sanat sevgisi aşılamak isteyenleri baştan uyaralım ki nü eserler ve şiddet içeren tablolar da mevcut. Fakat uygulamanın son sürümü, bu tabloların gösterimini çocuklarınıza yasaklıyor. Küçük bir slideshow ile mevcut eserleri de size hızlı bir şekilde gösteriyor. Sanat severler için başlı başına harika olan bu uygulama off-line olarak da girebiliyorsunuz. Ve son olarak fiyatı Sadece 0.99 dolardır.

Sanat Eserleri Videoları