FunCall Arama Kaydetme Kısayol uygulaması, Telefonda Arananlar Listesi, FunCall özellikleri, itibariyle oldukça kullanışlı bir uygulama. Gerçekten bir telefon araması fakat diğer seçeneklerin hepsinden iyi ve bi çok arama seçeneğinden senaryoya opsiyona sahip bunun yanında aramaları kaydedebiliyor ve adından da anlaşılacağı üzere, oldukça eğlenceli bir uygulama!

Dizaynına gelince piyasadaki benzerlerinden ayrılıyor aramalar ve ayarlar arasında basit bir geçiş mantığına sahip. Arama ekranlarında çeşitli aramaların bir listesini görebiliyorsunuz ve coinlerle bunu yapabiliyorsunuz. Coinleri aldığınızda oynayabilirsiniz. Ayarlar ekranında müşteri bilgilerinizi ve gelecek için planlanan aramalarınızı giriyorsunuz.Bu size aramalarınızı ayarlamak için bir nevi esneklik sağlıyor.

Arayüz dizaynı da oldukça iyi düşünülmüş Renkler ve temalar göz alıcı düzen de pratik işleyiş mantığı da çok eğlenceli. İster birine şaka yapın, ister birilerini kıskandırın iPhone 3GS, IPhone 4,4s,5, IPad Touch 3,ve IPad ile uyumlu. IOS 5.0 gerektiriyor. Fiyatına gelince. Bedava!Kesinlike denemeye değer!

FunCall Arama Kaydetme Kısayol uygulaması FunCall Arama Kaydetme Kısayol uygulaması FunCall Arama Kaydetme Kısayol uygulaması