Easy Clock Apple iphone uygulaması, Easy Clock uygulaması sorunları, Easy Clock Nedir, IPhone ununuzun evinizdeki hangi eşyanın yerini almaya çalışmadığını bir düşünün.Evet hedef bu kez yatağınızın yanındaki parlak çalar saatiniz. Easy Clock'un hedefi tam da onun yerine geçmek!

Easy Clock Apple iphone uygulaması

Easy Clock Night Stand ile yaklaşık olarak herşeyi aynı olan bir uygulama. Tek istisna Easy Clock haftanın başlangıç gününü değiştirmenize izin vermiyor. Night Stand gibi renk temaları mevcut. Ve ayarlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Yani Night Standteki kadar uğraşmanıza gerek yok.

Easy Clock Apple iphone uygulaması

3 farklı mod mevcut. Tüm gece ışığa ihtiyaç duyanlar için parlak mod ve üzerinde saat belirteci, orta parlaklık modu ki burda saat çok belirli değil, ve birde uyku modu.Bu uygulama isterseniz tam olarak bir dijital saatin yazsana.net aynısı gibi de görünebiliyor.Ve dijital saatten istediğiniz gibi saat, saniye gün vs. seçeneklerini de gösteriyor. En iyi özelliği analogtan dijital arayüze geçebilmesi. Analog saatte dijitalde bulamadığınız , daha elegant birşeyler var.

Easy Clock Apple iphone uygulaması

Çekincem şu ki; Apple zaten alarm fonksiyonuna benzer uygulamaları cihazlarında bulunduruyor bu yüzden ekstradan böyle bir uygulamaya ihtiyaç duyarmısınız onu bilemiyorum. Ve geliştiriciler hecelemede oldukça fazla basit hatalar yapmışlar. Baştan sona bunu görüyorsunuz karar sizindir.