Alkollü içecek Tarifi uygulaması, iphone Alkollü içecek uygulamaları, 5800 DRINKS COCKTAIL RECIPES apple, 5800 ve üzeri içki & kokteyl tarifi, IPhone için en geniş kapsamlı, bedava alkollü içecek tarifi bilgisine sahip uygulamanın adıdır.

Alkollü içecek Tarifi uygulaması

Ne kadar çok insana hitap edebileceğini göz önünde bulundurunca, AppStore da bu uygulamanın sürekli top 10da olması hiç de şaşırtıcı değil. Tek tek saymadım fakat gerçekten uygulamada çok fazla tarif var. Martiniden tutun Abe’s Tropical Night in Helle her şeyi bulabiliyorsunuz.İçkiler alfabetik listede yazsana.net sıralanmış.IPodtaki ile aynı arayüz ve müzik kullanılıyor.Listede gezinebilirsiniz,araştırabilirsiniz veya olmasını istediğiniz bir içkiyi ekleyebilirsiniz.

Alkollü içecek Tarifi uygulaması

İçkileri kategori seçeneğinden bulabilirsiniz. Biralar, kokteyller, likörler vs diye ayrılmış.Fakat anahtar sözcük girerseniz bulamayabilirsiniz çünkü bu mantıkla çalışmıyor. Bu yüzden, örneğin votka bazlı bir kokteyl arıyorsanız adını hatırlamaya çalışın. Çünkü içinde vodka olan içecekleri görebilme seçeneğiniz yok. Bir kaç içkiyi girdikten sonra bunlarla neler yapılabilir diye merak ediyorsanız maalesef bunu da bulamıyorsunuz.

Alkollü içecek Tarifi uygulaması

Uygulamanın bir diğer eksikliği, çakışma sorunu. İlk birkaç dakika açık kaldıktan sonra ekranda çakışmalar meydana gelebiliyor. Genelde de oluyor çünkü ilk yüklememden itibaren mütemadiyen bu sorunu yaşadım. Sonuç olarak kendi partisini düzenlemek isteyenler için oldukça cazip bir uygulama, Eğer ilginizi çektiyse göz atabilirsiniz.