ADDLIB U Fotoğraf Resim Düzenleme uygulaması, iphone ipad Resim uygulamaları, ADDLIB U indirirken, Fotoğraf uygulamalarıyla ilgili, revaçta olan yeni bir trend var. Fotoğraf çekmenizi ve onu düzenlemenizi sağlamak yerine uygulamalar artık fotoğrazlarınızı kullanarak dijital albümler yaratmanızı sağlıyor. WOW tarafından geliştirilmiş addLib U tamamen yeni bir uygulama ve kesinlikle diğerlerinden ayrılıyor.

Uygulama hakkında en sevdiğim şeylerden biri, kullanımının çok kolay olmasıydı. Çünkü bazen fotoğraf uygulamalarını kullanmayı öğrenmek için çok zaman harcamanız gerekebiliyor. AddLib U da bu kesinlikle söz konusu değil. AddLib U nun rehberi sayesinde öğrenmek çok kolay. İsterseniz rehberden çıkabilirsiniz elbette fakat size biraz olsun rehberdeki tutoriallara göz atmanızı öneririm.

ADDLIB U Fotoğraf Resim Düzenleme uygulaması

AddLib U ister otomatik olarak, ister seçiminize göre, istediğiniz kontrol şekliyle koleksiyon defteri tarzında albümler yapmanızı sağlar. Eğer otomatik seçeneğini seçerseniz fotoğraflarınız karışık şablonlarla toplanır. Şablonları düzenleyebilir yeni bir şeyler ekleyebilirsiniz. Eğer albümü kendiniz oluşturacaksanız 4ten fazla olmak üzere kullanacağınız fotoğrafları seçmeniz gerekir. AddLib U fotoğrafları yeniden boyutlandırmanızı,belli bir kısmına odaklanmanızı da sağlar. Seçtiğiniz 4 fotoğraftaki sonuçtan memnun kaldıysanız eğer, bu şablonu yüklüyor, düzenliyor ve paylaşıyorsunuz.

Oldukça yeni bir uygulama olmasına rağmen uygulamanın kullanışlılılık bakımından sadece birkaç özelliği var. Örneğin iki aynı fotoğrafı koymadan kendiliğinden albüm oluşturabiliyor. Bir diğer özellik de uygulama içinde fotoğraf çekebilme imkanı. Ve Twitter, Facebook, Flickr, Instagram gibi istediğiniz sosyal ağda paylaşmanıza olanak sağlıyor. AddLib U oldukça yaratıcı bir uygulama olmasına rağmen içinde olmasını istediğim fakat olmayan bir takım özellikler de var. Mesela Facebooktan fotoğraf alma özelliği ve sadece yazıları değil grafikleri ve albümlerin renklerini de düzenleyebilme seçeneği eklense çok iyi olurdu. Şuan AddLib U ya indirimli fiyatıyla 1.99 dolara sahip olabilirsiniz.Fakat normalde fiyatı 2.99 dolardır.

ADDLIB U Fotoğraf Resim Düzenleme uygulaması