iphone Dart oyunu oyna, Fictorial LLC Darts, Dart Oyunları, Dart stimülasyonu mantığı üzerine kurulu bir oyun.Şuan AppStore da bedavaya indirebileceğiniz oyunların da en popülerlerinden biri. Oyun oldukça hassas ve içgüdüsel bir dokunma sistemiyle çalışıyor. Hedefinizi seçiyorsunuz çiftliler ve üçlüleri vurmak genellikle daha zor oluyor isterseniz atış hızınızı parmağınızı oynatarak değiştirebilirsiniz. Fakat dikkat etmelisiniz eğer hızı tutturamazsanız ya ıskalar ya da tahtayı delip geçebilirsiniz.

Oyuna alışmak zaman alıyor ilk başlarda çok iyi skorlar elde etmeyi beklemeyin. Darts ın pratik ve yarışma olmak üzere iki oyun modu seçeneği mevcut. Yarışma seçeneği otomatik sisteme karşı yarışıyor 3 zorluk aşaması ayarı ve 2 oyun şekli var. Bunlar X01 ve kriket X01 de amacınız her atışınızda sıfırlı bir skora ulaşmak mevcut toplamlar.301,501,601,701,1001.

Amerikan Kriketinin amacı 15-20 arası numaraları vurmak kolay seçeneğinde ustalaşabilirsiniz fakat master seçeneğinde ustalaşabilmek nerdeyse imkansız. Oyunun grafikleri göz alıcı 3D formatında Dart tahtası ve skorboard yalın Ses efektleri de yalın ve işleyiş amacına uygun seçilmiş.

Oyun seçenekleri yeterince detaylandırılmış fakat bu detaylar oyunu zorlaştırmamış Kafanız karışmıyor. Eğer Dartsı daha önce hiç denemediyseiniz kesinlikle denemelisiniz. Dart ın kurallarını öğrenmek için de iyi bir yol gerçek dartseverler de uygulamayı çok beğenmişler. IPhone 2.1 yazılımı gerektirir.

iphone Dart oyunu iphone Dart oyunu iphone Dart oyunu