Aurora Feint 3 iphone oyunu özellikleri, Bedava Aurora Feint 2 Tanıtım Videosu, AppStore a ilk olarak Aurora Feint: The Beginning adıyla sunuldu. Fakat öylesine beğenildi ki arkasından Aurora Feint 2 Tower Puzzles The Arena geldi. İlk oyun muhtemelen serinin en popüleridir. Zorlayıcı oyun anlayışı ve bedava versiyonu için oldukça kaliteli özelliklere sahip olduğunu düşününce kesinlikle edinmeniz gereken bir oyun. İlk oyun klasik role bürünme oyununun puzzle ile karışmış hali diyebiliriz. Oyun tamamen sizin karakterinizi geliştirmeniz, görevleri geçmeniz ve ödülleri unlock etmenizle ilerliyor.

Aurora Feint iphone oyunu özellikleri

Yetenekleriniz iki kategoriye ayrılıyor. Ve herbirini geliştirmek için istenen ayrı şeyler var. Bunlardan biri tool mastery. Yani araç ustalığı.Sadece kaynaklarınıza odaklanmış bir konsept mevcut. Zaman durdurucu ve stratejis özellikleri burda.Tool mastery belli bir alanda belli bir saatte rakibinize karşı neler yapabiliceğinizi ölçüyor. Essence Mastery ise limitli yazsana.net hamlelerde çözülmesi gereken limitsiz bir puzzle gibi. Başlangıç zor değil ve ilerleyebileceğinizin maksimumunda gitmeniz olası.

Aurora Feint iphone oyunu özellikleri

Grafik özelliklerine gerince ,Başlangıç 2D.Oyun oldukça detaylandırılmış.Görselliğinde size Yüzüklerin Efendisi'ni andırabilir.Sesler anlaşılabilir ve efektler moda uygun.Kontrol sistemi içgüdüsel olarak ilerliyor.
Fiyatına gelince..1.99 dolar. Bu kalitede bir oyun için oldukça iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum fakat karar size ait.

Aurora Feint iphone oyunu özellikleri