Ancient Frog iphone Puzzle oyunu, Puzzle oyunları, James Brown tarafından geliştirien Ancient Frog muhteşem bir puzzle oyunu.Sadece yepyeni bir dizayna sahip değil.Aynı zamanda yapımıyla,gerçekvari grafikleriyle ve müzikleriyle inanılmaz gösterişli bir oyun.Oynamaktan zevk alacağınızı garanti ederim.

Ancient Frog iphone Puzzle oyunu Ancient Frog iphone Puzzle oyunu

Oyunda her leveli tamamlamak için A noktasından B noktasına mümkün olduğunca az hamlede erişiyorsunuz.6 çeşite sahip küçük kurbağalardan biri oyununuzun kahramanı. yazsana.net Onu bir ağaç dalına yönlendirin, ve ödülüne kavuşsun.Bir sinek tabii ki bu!İşleri zorlaştıran sadece sayılı ağaç dalı olması.Ve kimisinin bacakları o zıplamalar için yeterince esnek değil.

Oyunda 100level mevcut.Bu sizi epey oyalayacaktır.Değişen sadece zorluk leveli değil.Oyun ilerledikçe arka plan, ağaçlar, yapraklar, dallar, çimler, kurbağalar her şey değişiyor.

Oyunun fiyatına gelecek olursak..4.99 dolar tüm sunduklarına rağmen oyuna göre yine de fazla olduğunu düşündüğüm bir fiyat. Fakat ilginizi çektiyse göz atmanızı tavsiye ederim.