Aevum Obscurum iphone Games, iphone oyunu Aevum Obscurum, Oyun ortaçağ Avrupasında yaşanan olaylara bağlı faktörleri konu edinir.Kıtanın dominasyonu için 30 dan fazla oyuncu mücadele eder. Buradan şunu anlıyoruz ki, oynunu yapısı oldukça kompleks fakat bu sizi korkutmasın IPhone sürümü ne çok zor, ne de çok heyecan verici.

Aevum Obscurum iphone Games

Oyuna bankadan biraz para almış ve ordudan adınıza 500 asker verilmiş olarak başlıyorsunuz. Her seferinde siz ve düşmanlarınız, hazineniz, ordunuz ve müdafaası hakkında kararlar veriyor. Her toprağın belli bir vergi bazı mevcut ve siz bu vergilreri askeri birlikler ve bina iyileştirmeleri için kullanıyorsunuz. Binalar içinde gözlem kuleleri de mevcut bu sayede, size gelen askeri birlik sayısını ve komşu yerleşkeleri görebiliyor, savunmanız için gerekli güçlendirmeleri yapabiliyorsunuz.

Parasal kaynaklarınızın özeti çabuk bir şekilde size veriliyor her roundta bir leaderdoard mevcut. Oyundaki her toprak alanı 1 puana tekabül ediyor. Bir toprağı alabilmek için, askeri birliklerinizle orayı işgal etmeniz gerek. Size karşı olası saldırı düşmanınızın güçlendirmelerine ve psikolojik durumuna bağlı olarak değişmekte. Fakat genel olarak, Daha büyük zafer, daha büyük güç demek ve dolayısıyla daha az kayıp demek. yazsana.net Deniz aşırı toprakları işgal etmek için, gemi inşa etmeniz gerekecektir. Aevum Obscurum’un IPhone grafikleri çok basit fakat oyun oynayışı çok zevkli. Bölümler ilerledikçe ve hakimiyetiniz arttıkça, mücadeleler daha da tad veriyor.

Aevum Obscurum iphone Games

Sonuç olarak şunu diyebilirim ki, kült olmuş on-line bir oyunun IPhone sürümünü görmek çok güzel. Fiyatı 4.99 dolar olsa bile fakat, bu yüksek fiyatlar sizi güncelleme beklentisine sokacaktır. Umarız oynunu güncellemeleri de gelir.

Aevum Obscurum oyun videosu