Aaah oyna, Pono Corp, Yeni iphone oyunu, AAAH cep oyunu, Pono Corp. tarafından geliştirilen Mr. AAAH anlaşılması kolay,oynaması zor,ustalaşması ise çok zor bir oyun.

Aaah Pono Corp Yeni iphone oyunu

Karakteriniz AAAH havada oradan oraya süzülür. ipini bırakması gereken zamanı ona siz söylemelisiniz iniş zamanlamanız çok iyi olmalı ve onu mümkün olabildiğince merkeze yakın bir yere indirmeye çalışmalısınız. Ne kadar merkeze yaklaşırsanız o kadar çok puan alırsınız.


Oyun ilerledikçe, oyuna yeni şeyler de dahil olur.Bunların arasında yerçekimi mevcut. Sizi pozitif de etkileyebilir, ya da tam tersi negatif de. O yüzden ipleri bırakmadan önce iki kez düşünmeniz yazsana.net gerekir. Hızlandırma seçeneğiyle karakterinizin hareketlerini de kontrol edebilirsiniz fakat çoğu arasında bir fark yok.

Aaah Pono Corp Yeni iphone oyunu

Şunu ekleyelim, karakterin 3yaşam hakkı var. Çuvallarsanız oyun biter en iyi skorunuz otomatik olarak kaydolur. Böylelikle zaman geçince de skorlarınızı görebilirsiniz Oyun içi ses efektleri çok uygun, fark edeceksiniz. Sesler tam atarideki benzer oyunlardaki sesler gibi oyunla iyi örtüşüyor.

Bir bütün olarak şunu diyebiliriz ki, 0.99 dolara bulabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biri. Çizgifilm grafikleri, bağımlılık yapan oyun içeriği de bonusu. Denemelisiniz!