Instagram Proğramı Türkçe Oldu, Instagram Türkce Yazılımı Özellikleri, Indirmek için tarayıcılardan birine gererek gerekli sitesinden download edebiliyorsunuz kurarken yama ve ek secenekleri kesinlikle görebilirsiniz şimdi bu proğramı biraz tanıyalım ne işe yarar hangi amaç için yapılmış göz geçirelim.

Instagram Proğramı Türkçe Oldu

Yeni Willow Yazılımı

Yeniden Güncellenen bir diğer önemli yenilik ise bir önceki güncelleme içeriğinde de olduğu gibi yeni bir filtre. Özellikle Twitter ile bağlarını koparmasıyla birlikte kamera yazılımını yenileyen ve Willow adında yeni bir filtre kullanıma sunan Instagram şimdi de Mayfair adlı yeni filtresini kullanıcıların kullanımına sundu..


Facebook Şirketi instagramı Satın Aldı

instagramın Facebook tarafından satın alınması ile birlikte başlayan değişim süreciyle birlikte geçtiğimiz günlerde kullanıcı sözleşmesini yenileyen Instagram birçok kullanıcısının tepkisini almıştı. Bu gelişmelerin ardından Instagram yöneticisi Kevin Systrom bir açıklama yapıp Kafa karıştırıcı bir dil kullandığımız için yanlış anlaşılma bizim hatamız diyerek gizlilik politikası koşullarını değiştireceklerini belirtmişti..


Android Cihazlara Yükleme

Facebook entegrasyonuda sağlayan bu güncellemeyi indirmediyseniz iOS cihazlarınıza buradan Android cihazlarınıza buradan yükleyebilirsiniz..Bu gelişmelerle kullanıcılarını üzen Instagram yayınladığı güncelleme ile kendini affettirebilecek gibi görünüyor. Hem iOS hem Android platformu için yapılan bu güncellemeyle birlikte Instagram artık 25 dilde kullanılabilir durumda. Eklenen yeni dillerin arasında Türkçenin de yer alması biz Türk kullanıcılar için güzel bir yenilik ama daha yüzdeyüz Türkçe olmadığını belirtelim..