Facebook mesaj gönderme ücretli mi? facebook arkadaşına mesaj göndermek paralı oluyor

Tanımadığınız birine facebook üzerinden mesaj atmak paralı olsa? ne yapardınız, facenin bu reklam tipine göre mesajlar kısmında bazı seçenekler üzerinde çalıştığını daha önce duyurmuştu. Buna istinaden ekli olan arkadaşlarınız haricinde hiç tanımadığınız birine mesaj atmak isterseniz 100$ ücret istenmekte buyrun ücret resmiyle burda fake falan değil.
Facebook mesaj gönderme paralı olacak
Facebook kullanıcısının paylaştığı fotoğrafta arkadaş listesinde olmayan bir kullanıcıya mesaj atan kişinin ekranına 100 dolarlık ödeme yapması gerektiğine dair bir uyarı penceresi çıkıyor. Oysa Facebook'un açıklamasına göre bu bedel 1 dolar olarak belirlenmişti.

Fotoğrafa çok dikkatli bakıldığında fotoğrafın asparagas olmadığı dikkat çekiyor. Uzmanlara göre Facebook'un mesaj sistemi henüz test aşamasında olduğundan bu tip bir sorun meydana gelmiş olabilir.

Test diyorlar neden? çünki halkın tepkisine baktılar pahalı olduğunun onlarda farkında ama reklam yapmak için en çok face bu tür haraketlere giriyor inceden inceye tvlerde yada internet medyasında paso kendinden bahsettirmek, gündemde kalmak için her yolu deniyor.

Büyüklerin çoğu böyle ne yazıkki yazsana.net iyi forumlar diler.