En etkili pire kene haşere ilacı CHRYSAMED i size önermek istedik bu ilaç şuan en çok kullanılan haşere ve böceklere etkilidir. Üretimi türkiyede yapılmaktadır işte CHRYSAMED özellikleri.

CHRYSAMED en yakın eczaneden isteyin ve prospektüsünü okuyun...
SAYGILAR VE SEVGİLERİMLE...

Chrysamed Zararsız Haşere ve Kene İlacı
ÇİÇEKLERE, BÖCEKLERE, EVCİL HAYVANLARA UYGULANIR Ürün #: 4932348

Ürün Açıklaması
MUCİZE HAŞERE İLACI
ÖZELLİKLERİ:
Chrysamed İnsektisid kanunu gereği Uyarılar bölümündeki standart bilgiler diğer haşere ilaçlarındakinin aynısıdır.Bu bir yasal zorunluluktur.Bu yasa gereği Chrysamed haşere ilacı için zehirsizdir diyemiyoruz.Oysa Chrysamed etkisini doğadan almış ve bu oranlarla sıcakkanlılara zarar vermeyen yeni nesil bir biyolojik formül olup,diğer bilinen ilaçlar gibi haşereleri zehirleyerek değil,sinir sistemlerini felç ederek yavaş ve mutlak öldüren kokusuz ve su bazlı bir solüsyondur.
Unutmayınız ki;Haşereyi anında öldürecek kadar zehir içeren ilaçlar insanlar için çok tehlikelidir!..
Chrysamed'in içindeki etkili madde oranı son derece düşüktür.%0,18 (LD 50 >=50 000 mg/kg)Bu kadar düşük olmasına rağmen Chrysamed'in haşereleri öldürme etkisi üniversite raporlarıyla kanıtlanmıştır.Örneğin Hacettepe üniversitesi'nin 04 temmuz 2005 tarihli raporunda toplam 263 adet karınca Chrysamed'in etki alanında 15 dakika içerisinde 234 tanesi ölmüş ve 24 saat içerisinde ise tamamı yok olmuşlardır.Sonuç diğer haşereler içinde farklı değildir.( Üniversite raporları; örnek chrysamed.com )
Chrysamed tavsiye edildiği şekilde kullanıldığı taktirde kendi sağlığımıza ve doğamıza zarar vermeden de haşereyle mücadelenin daha etkili, kalıcı ve güvenli olduğunu görecek ve bir daha da Chrysamed'den vazgeçemeyeceksiniz.Chrysamed'in etkisini alan bir haşerenin tekrar yaşama dönmesi, beslenmesi,yumurtlaması, ve sokması mümkün değildir.
Kamp ve piknikçilerin dikkatine;Kırımkango kenesi,örümcek,akrep ve diğer haşerelere karşı üzerinize ve çevrenize sıkarak kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

CHRYSAMED BİTKİ HAŞERE İLACI 250ml ( YEŞİL ŞİŞEDE )
Bitki ve saksı topraklarından kaynaklanan tüm haşerelere karşı etkili ve geniş spektrumlu haşere ilacıdır.Her türlü bitkiye ve haşere tipine uygulanır.
CHRYSAMED HAŞERE İLACI 500 ML EVCİL HAYVANLARDA KULLANIMI;


Evcil hayvanlarda (kedi,köpek gibi vs. )bulunan bit,pire,kene'ye karşı uygulanır.Yataklarda bulunan yatak kenesi(akar'a) karşı 6 ayda bir uygulama yeterlidir.

İşte videosu izleyin


İlaç nasıl atılır,