Sponsored ADS

Agnucaston 30 prospektüs

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  AGNUCASTON 30 PROSPEKTÜS yan etkileri AGNUCASTON 30 PROSPEKTÜS zararları AGNUCASTON 30 PROSPEKTÜS fiyatı, Farmakolojik Endikasyonları, Kontrendikasyonlar, Uyarılar, Doz, Ilacın tam anlamıyla işe yaraması için verilen öneri ve doktor kullanım talimatını iyice öğrenerek ve uygulayarak yapınız harici kendi bilginiz doğrultusunda kesinlikle almayın.

  Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde, günde 1 kere, 1 tablet, sabahları, bir miktar sıvı ile bütün olarak yutulur.

  3 ay boyunca ara vermeksizin menstruasyon günleri de dahil olmak üzere alınmalıdır. Agnucaston kesildiğinde semptomlar yeniden ortaya çıkarsa tedaviye devam edilmelidir. Doz Aşımı nelerdir: Şu ana kadar böyle bir durumla karşılaşılmamıştır.


  Bildiğimiz herhangi ilaç etkileşimi yoktur dopamin reseptör antagonistleri ile aynı zamanda verilirse, etkinin karşılıklı olarak azaltılması uygundur.
  Ayrıca Aralıklı olarak allerjik deri reaksiyonları, izole vakalarda ise şiddetli reaksiyon görülmüştür sporadik olarak geçici psikosomatik rahatsızlık, konfüzyon ve halüsinasyon uyarılmıştır. Siklus bozuklukları, premenstrual sendrom ve mastodinide endikedir.

  Siklus bozukluklarında olduğu gibi memede duyarlılık, ağırlık veya ağrı hissedilmesi durumunda tanı için doktorunuza başvurunuz. Agnucaston film tablet laktoz içerdiğinden, abdominal ağrı ve diyare izlenmesi durumunda laktoz intoleransı ihtimali düşünülmelidir.

  Hamilelik ve Laktasyonda Gebeler üzerindeki etkileri hakkında yeterli bilgi olmadığından gebelikte kullanımı kontrendikedir. Emzirme döneminde alınmalıdır. Bilinen bir kontrendikasyonu yoktur bkz Gebelik ve Emzirme Döneminde Kullanımı İlacın içerdiği maddelerden herhangi birine karşı allerjisi olan hastalarda kullanamaz.

  Bir film tablet Fructus Agni castinin (8.3-12.5:1) 3.2-4.8 mg doğal kuru ekstresini (40 mg droga karşılık) içerir. Yardımcı maddeler: Povidon, laktoz.1H2O, magnezyum stearat, makrogol, talk, amonyum metakrilat kopolimer, titan (IV) oksit (E171), demir oksit sarı (E172), indigotin lak (E132)

  Agnucaston 30 prospektüs

  Okuduğunuz Konuya Benzeyenler  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  saolasın ilaç hakkındaki uyarın için ayrıca kullanımı hakkında detaylı bilgi AGNUCASTON 30 PROSPEKTÜS zararları diyede belirtsen daha iyi olurdu.
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • Agnucaston 30 prospektüs Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Sitemizin ismini yazın (www. kullanmayın)


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz