Yanan Arabasını üfleyerek Söndürmek istedi, Araba yangınları izle, Millet artık ne yapacanı ve ne yaptığını bilmeden yaşıyor gibi mal canın yongasıdır lafı burda gerçek oluyor yazık. Adana'da seyir halindeyken otomobili yanan bir kişi, yangını nefesiyle söndürmeye çalıştı. Yanan otomobil vatandaşların yangın tüpüyle müdahale etmesiyle söndürüldü. Edinilen bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesi Sinanpaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Halit Atadenizin kullandığı 01 LR 094 plakalı otomobil, Yüreğir Otogarında seyir halindeyken motor bölümü yanmaya başladı.

Yanan Arabasını üfleyerek Söndürmek istedi

Otomobilinin yandığını fark eden Atadeniz, aracını durdurarak otomobilden inip aracın kaputunu açıp söndürmeye çalıştı. Atadeniz önce yangını nefesiyle söndürmeye çalıştı ancak söndüremeyince bu kez çevredeki vatandaşlardan su ve yangın tüpü getirmeleri için yardım istedi. Otomobilin içinden çıkardığı küçük bir bidondaki suyla yangına müdahale eden Atadeniz'in imdadına çevredeki vatandaşlar yetişti. Bir vatandaş yangın tüpü getirerek, yangına müdahale etti.

Bu arada getirilen sopa ile kapanan kaput açılarak yangının devam edip etmediği kontrol edildi. Yangın küçük çaplı devam ederken Atadeniz, yine nefesiyle yangına müdahale etmeye çalıştı. Ancak Atadeniz, yüzünden yaralanma tehlikesi atlattı. Otomobil yanarken etrafında bulunan araçları sürücüleri, hemen olay yerinden uzaklaştırdı malesef yanarak kül oldu araç.