Pink Floyd Roger Waters Istanbulda Konseri, Roger Waters Konser Resimleri, Roger Waters istanbuldaki Konser Videoları izle, Roger Waters Konseri Bilet Satışı, Bir önceki konserinde büyük bir hayran kitlesine şarkılarını sıralarken o muhteşem eğlencede herkezin mutlu olduğu doyasıya dans ettiği gün tekrarlanıyor işte konserin zamanı ve bilet satış merkezleri.

Pink Floyd Roger Waters Istanbulda Konser

Dünyaca ünlü Billboard dergisi ve ayrıca Avrupalı organizatörler tarafından Uluslararası müzik konferansınca 2012nin en iyi turu seçilen The Wall şimdiye kadar gerçekleştirilen 192 konserle bilet satışlarından 380 milyon dolar elde etti ve 28 ülkede 33 milyon kişiye ulaştı.. 2012nin en çok hasılat yapan turnesi oldu..

Pink Floyd Roger Waters Istanbulda Konser

Waters daha önce 2006 da geldiği The Dark Side Of the Moon turnesiyle İstanbulda 17 bin kişilik muhteşem hayran kitlesiyle o yazın en unutulmaz konserine imza atmıştı..

Pink Floyd Roger Waters Istanbulda Konser

7 sene sonra bir kez daha The Wall turnesi kapsamında İstanbula gelen Roger Waters 3 Ağustos 2013te ITÜ Arenada sahne alacak.. Konserde sosyal politik ve bireysel anlamda kitleleri etki altında bırakması açısından müzik tarihinin belki de en önemli albümü olan The Wall dev bir prodüksiyon ve muhteşem bir görsel şov eşliğinde baştan sona çalınacak..